"Дивись українське – твори своє майбутнє!"

"Дивись українське – твори своє майбутнє!"

Головною цінністю України є люди. Кожна людина може впливати на зміни! 

У сьогоденні відбуваються події, які формують майбутнє. Майбутнє – продовження, наслідок сьогодення. Суспільству необхідні мотивуючі орієнтири, певні позитивні поштовхи, що спонукатимуть людей замислитися над питаннями розвитку, самовдосконалення, майбутнього. 

У листопаді 2016 року розпочато новий комплексний багатоформатний комунікаційний проект "Дивись українське – твори своє майбутнє!". 

Багатоформатність Проекту полягає у структурованій реалізації програми, яка складається з ряду ініціатив: конкурс сценаріїв фільмів короткого метру, кіновиробництво добірки короткометражних фільмів, демонстрація фільмів Проекту у кінотеатрах та на телеканалах, комплекс заходів з популяризації українського кінематографа та поширення творчими засобами громадянських та моральних цінностей.

"Наш проект демонструє, що люди можуть впливати на зміни, формувати майбутнє. І через фільми Проекту, через кінематографічні меседжі, через ретрансляцію основних суспільних цінностей, через актуалізацію вирішення важливих проблем суспільства ми намагатимемося поширити суспільний діалог про майбутнє", – коментує місію проекта його ініціатор, продюсер, СЕО компанії "ВАВІЛОН" Андрій Різоль. 

Проект "Дивись українське – твори своє майбутнє!" реалізується на благодійних засадах коштом та зусиллям меценатів, спонсорів, партнерів та ініціаторів Проекту.

Генеральний партнер та меценат Проекту – Благодійний Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього". Проект відбувається за сприяння Державного агентства України з питань кіно та партнерської підтримки "Райффайзен банку Аваль", компанії "Baker Tilly Україна", радіохолдингу "ТАВР МЕДІА" та близько п'ятдесяти організацій і установ. 

"Ідея проекту "Дивись українське – твори своє майбутнє!" збігається з метою діяльності благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього,  –  коментує засновник Фонду Ігор Янковський. – Щоб кожен окремий громадянин України зміг відчути себе частиною єдиного цілого, він має отримати інформаційний посил та ясний меседж. Впевнений, що короткометражні фільми, створені в рамках цього Проекту десятками кінематографістів, дозволять не лише залучити до кінотеатрів нову аудиторію, але й слугуватимуть цілям об'єднання суспільства однією місією – побудувати щасливе майбутнє України!"

Концептуальна ідея Проекту полягає у твердженні – "Майбутнє творять люди!". 

Першим етапом Проекту є конкурс сценаріїв "СВОЄ КІНО". Найкращі сценарії Конкурсу будуть екранізовані, а фільми мають стати частиною діалогу в суспільстві про майбутнє, про те, в якій країні ми хочемо жити і які саме зміни для цього потрібні. 

Організатори та партнери Проекту запрошують всіх творчих людей, не залежно від фаху та досвіду, взяти участь у Конкурсі сценаріїв та сценарних заявок до короткометражних фільмів "СВОЄ КІНО". Конкурс шукає сценарії для фільмів, де головним героєм є ініціативна й відповідальна людина, яка своїми діями робить зміни, наближає краще майбутнє, надихає інших. 

Детальна інформація про проект та конкурс - на офіційних інформаційних майданчиках Проекту: http://www.kinoua.org

https://www.facebook.com/dyvysukrainske

Наступна публікація