Небесна Криниця CUP 2018

Дата публікації
Перегляди
64
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Небесна Криниця CUP 2018

Зробіть спорт частиною своєї корпоративної культури!

В період з 2 вересня до кінця жовтня в Києві пройде традиційний футбольний турнір "Небесна Криниця CUP", в якому візьмуть участь як українські, так і міжнародні компанії. Головна ціль, яку ставлять перед собою організатори, – популяризувати спорт та здоровий спосіб життя серед представників сфери бізнесу.

Починаючи з 2013 року, коли був проведений перший турнір, "Небесна Криниця CUP" активно набирає популярність. 6 років тому на футбольних полях зіграли учасники зі 150 компаній, у 2017 році їх кількість виросла до 400! За головний трофей "Небесна Криниця CUP" змагаються представники Наша Ряба, Парі-матч, Київстар, Велика Кишеня, Глобус, Робота.юа, Samsung, Lifecell та інші.  

"Небесна Криниця CUP" – це відповідальний і професійний підхід до організації спортивного турніру. Матчі обслуговують ліцензовані арбітри, кожен з яких провів більше тисячі матчів. Все, що відбувається на футбольному полі, висвітлюють досвідчені коментатори. Крім того, всі охочі можуть ознайомитися з фото- та відеозвітами після ігор.

"Небесна Криниця CUP" – відмінна можливість зіграти з зірками вітчизняного футболу: Сергієм Нагорняком, Олегом Саленко, Володимиром Безсоновим, Віктором Хлусом та Олексієм Герасименко. Перевірте свої здібності в матчі зі справжніми майстрами гри мільйонів!

Матчі в 2018 році будуть проходити на сучасних стадіонах в "Місті Спорту", яке знаходиться в районі столичного Гідропарку. Арени оснащені всім необхідним як для гравців, так і для вболівальників. До їх послуг – вода, кава та чай в необмеженій кількості.

Жеребкування турніру відбудеться в VIP-ложі НСК "Олімпійський". В рамках заходу буде проведена презентація учасників та календаря ігор, а також фотосесія з головним трофеєм.

Цей турнір – не лише можливість провести час за улюбленою грою, а й велика користь з корпоративної точки зору. Знаходьте нові знайомства, розвивайте командні відносини між співробітниками і підтримуйте їх фізичну форму! Крім того, "Небесна Криниця CUP" – хороший інструмент популяризації власного бренду. Турнір висвітлюється багатьма ЗМІ, які звертають увагу на кожну компанію-учасницю.

Щоб стати частиною грандіозного футбольного дійства, звертайтесь до Олексія Костика, керівника проекту.

Електронна пошта: kostik@krinitsa.com.ua

Номер телефону: 0672467442

Інформація про організатора

"Небесна Криниця" – українська компанія, яка спеціалізується на виробництві та доставці питної води. З моменту її заснування минуло вже 17 років. За цей час компанія стала лідером вітчизняного ринку в своєму секторі. Сьогодні послугами "Небесна Криниця" користуються більш ніж 50 тисяч домогосподарств. В 2015 році у виробника з’явився новий напрям діяльності – натуральна зернова кава та обладнання для її приготування.

Підтвердженням високого рівня компанії є нагороди, серед яких – престижні "Якість №1" і "Фаворит успіху". Досягнення "Небесної криниці" відзначені і на міжнародного рівні. Вона є єдиною українською компанією, яка входить до європейської спілки Watercoolers Europe.

Дата публікації
Перегляди
64
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація