Олімпік парк - житловий комплекс нового, сучасного формату

Олімпік парк - житловий комплекс нового, сучасного формату

Квартири для тих, хто мріє жити в хорошому районі Києва біля метро, ​​мати у дворі дитячий садок, школу, ТРЦ, БЦ і не готовий довго чекати ключі

Олімпік парк - багатофункціональний житловий комплекс від забудовника девелопера Статус груп, який виділяється серед загальної забудови Києва і притягує до себе погляд вишуканим оформленням фасаду. А завдяки своїм зовнішнім відтінкам кольорів: білому, сірому і лаймовому, він стане втіленням сучасного архітектурного стилю. Особливо незвичайним комплекс виглядає у вечірній час завдяки підсвічуванню! Незабаром житловий комплекс Олімпік парк стане архітектурною домінантою Дарницького району в Києві.

Життя людини, особливо в мегаполісі, так влаштоване, що хочеться, щоб все відповідало мінімалізму і раціональності ... хочеться жити поруч з метро або зі станцією, щоб швидше діставатися до роботи і додому. Всі ці аспекти посприяли появі на ринку новобудов зі смарт-квартирами. Квартири євро формату мають такі планування, де кожен квадратний метр використовується з користю.

Смарт-квартира в Олімпік парк

У багатьох складається враження, що смарт-квартири - це квартири з мінімальним метражем, але ні! Смарт-житло - це квартири, як правило, з вільним плануванням, що дозволяє адаптувати житловий простір під свої потреби. Smart в перекладі з анг. означає інтелектуальний і розумний. Тобто це правильна оптимізація простору, використання кожного квадратного метра і грамотний дизайн інтер'єру. Смарт-квартири це - "інтелектуальне житло", це не студія і зовсім не однокімнатна квартира, це комфорт, який доповнюється розвиненою інфраструктурою житлового комплексу Олімпік парк.

Олімпік парк - інфраструктура

Комплекс належить до комфорт-класу плюс. Тому вимоги до внутрішньої інфраструктури об'єкта, компанія Статус груп, поставила досить високі. Будується жк Олімпік парк за концепцією "місто в місті", створюючи повноцінні умови для зручного проживання.

На сучасному ринку нерухомості якість інфраструктурних внутрішніх рішень має величезне значення. Головною перевагою жк, яка може зіграти ключову роль при виборі покупцем квартири, є наявність власної соціальної інфраструктури. Олімпік парк - це той житловий комплекс, який надає своїм жителям всі необхідні для якісного рівня життя об'єкти, а саме:

  • Дитячий садок
  • Школа
  • Торговий комплекс "Олімпік парк" загальною площею 21000 кв. м, розташований на трьох рівнях житлового комплексу Олімпік парк, за адресою: пр. Бажана, від ст. метро Бориспільська - 200 метрів пішки.

Крім супермаркету, в торговому комплексі буде велика кількість різних магазинів і об'єктів інфраструктури, серед яких магазини з товарами повсякденного попиту, зоомагазини, кафе і ресторани, салони краси, товари для дітей, аптеки та інше.

Олімпік парк включає:

  • Офісний центр
  • Футбольний стадіон для занять спортом і проведення футбольних матчів
  • Майданчики для рухливих ігор, занять гімнастикою, воркаут-майданчик і зони для спокійного відпочинку
  • 3-х рівневий наземний паркінг
  • Власна система охорони
  • Закритий тип двору

Такий підхід повністю відповідає сучасним нормам і стандартам для житлових комплексів комфорт-класу плюс.

Олімпік парк - інвестиції

Якщо говорити про інвестиції, то покупка смарт-квартири - це вигідний вклад в нерухомість, все через те, що сегмент смарт-житла дешевше решти на ринку нерухомості. Смарт-квартири швидко здаються і швидко продаються.

Купуючи житлову або комерційну нерухомість в житловому комплексі OLYMPIC PARK, з одного боку, це гарантує майбутнім мешканцям комфортне життя на гідному рівні, а з іншого боку - є вигідною інвестицією.

Олімпік парк - адреса

Більше дізнатися і познайомитися з житловим комплексом можна на сайті або у відділі продажу за адресою: вул. Харківське шосе, 210 (вхід і заїзд з боку пр. Бажана), ст. метро Бориспільська - 200 метрів.

Наступна публікація