Переможець національної премії "Вибір Країни 2021" компанія ТОВ "Есіто" - професіонал своєї справи Пресреліз

Переможець національної премії "Вибір Країни 2021" компанія ТОВ "Есіто" - професіонал своєї справи

Фото: esito.com.ua

Компанія ESITO завжди стоїть на захисті  своїх клієнтів  від штрафів, неприємних розмов з податковими та іншими державними органами.

Компанія ESITO – це професійні бухгалтерські послуги на аутсорсі з 2008 року. В історії Компанії понад 300 успішних проектів. ESITO входить в п’ятірку лідерів міста Києва та в ТОП-15 серед  бухгалтерських компаній України згідно Національного Бізнес-Рейтингу у 2020р, який проводився серед 329 783 українських підприємств.  В 2021 році компанія ESITO отримала відзнаку «Вибір року 2021» серед бухгалтерських компаній України.

В нашій команді  головні бухгалтери лише високого класу з потужним досвідом роботи в аудиторських та бухгалтерських компаніях. Тому ми комфортно співпрацюємо з усіма видами  та формами власності бізнесу.

Компанія ESITO завжди стоїть на захисті  своїх клієнтів  від штрафів, неприємних розмов з податковими та іншими державними органами, своєчасно дізнаємося про останні зміни в Податковому Законодавстві та швидко на них реагуємо. Збільшимо фінансові ресурси компанії за рахунок зниження витрат. Фахівці компанії ESITO проведуть експрес-аудит господарської діяльності Вашого підприємстві і запропонують найкращий варіант зменшення витрат.

Фото: esito.com.ua

Ми впевнені в якості надання наших бухгалтерських послуг, тому несемо фінансову відповідальність за свою роботу. Сума  відповідальності закріплюється в договорі. У випадку одержання штрафної санкції з вини бухгалтерії, Компанія ESITO здійснить оплату штрафу

Постійно вдосконалюємось.

Фото: esito.com.ua

В 2021р Бухгалтерська Компанія ESITO додала нову послугу: відкриття бізнесу у Швейцарії з наступним обслуговуванням у швейцарській бухгалтерській компанії.

У Бухгалтерській КомпаніЇ ESITO працює служба допомоги підприємцям. Для отримання  консультації з питань бухгалтерського обліку залишайте заявку на сайті: www.esito.com.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація