24-26 листопада в Києві пройде фестиваль-виставка здорового способу життя Yoga Expo

24-26 листопада в Києві пройде фестиваль-виставка здорового способу життя Yoga Expo

На заході встановлять рекорди України, покажуть танцювальні та фаєр-шоу з концертами і розкажуть про здоровий спосіб життя.

У п'ятницю, 24 листопада, в Українському домі стартує триденний фестиваль йоги, вегетаріанської культури і філософії. Yoga Expo - некомерційне і одне з наймасштабніших серед подібних подій в Україні, основна ідея якого - популяризація здорового способу життя і духовного саморозвитку. Крім іншого, воно включає виставку, концертну та навчальну програми для всієї сім'ї, а також фестиваль здорової їжі та оздоровчого танцю.

Протягом вихідних днів, з 24 по 26 листопада, на території фестивалю працюватимуть кілька тематичних зон, відповідальність за організацію яких взяли на себе шановані в тому чи іншому напрямку експерти. Так, за зону навчання, з лекціями та майстер-класами відповідає знаменитий український письменник Любко Дереш. В рамках освітньої частини, за підтримки Проекту розвитку ООН в Україні, також пройдуть відкриті інтерв'ю на тему "Здорове суспільство" зі знаменитостями і практиками здорового способу життя.

В зоні ярмарки Ganesh bazar всі бажаючі зможуть придбати книги, одяг і різноманітну продукцію, пов'язану з йогою, зсж, веганством і вегетаріанством. Серед представників - учасники Кураж Базару, VedaLife, Kyiv Vegan Boom, Hand made. Всі отримані від ярмарки і, в цілому - фестивалю, гроші підуть на організацію самого заходу, а залишок - благодійний фонд "Вдячне серце".

В рамках Yoga Expo планують встановити два рекорди України: спекти двотонний вегетаріанський торт і виготовити гігантську солодку вату. Перекусити іншими оригінальними кулінарними виробами в широкому розмаїтті можна буде також у зоні їжі, яку представляють відомі веганські і вегетаріанські кухні і кафе, як Vegano Hooligano,One Planet, Vegi Street.

Фестиваль очікує близько 20 000 гостей. У просторому приміщенні Українського дому, крім перерахованого вище, продумані дитячі зони та активності, а також інші утягують заходу: театральна постановка ведичного театру "Натавара", показ мод, кулінарні майстер-класи, тренінг з парної йоги, "Бал йогів", виступ посла Індії та нагородження найактивніших у просуванні здорового способу життя українців.

В рамках події також пройде інтенсивні практикуми Руслана Нарушевича - знаменитого письменника і фахівця в області міжособистісних відносин і сімейної психології. Вхід на семінар платний, 250 гривень.

Адреса:

Київ, Хрещатик, 2. Міжнародний конгрес-центр "Український дім"

Виставка працює 24 листопада з 14:00 до 22:00 і 25-26 листопада від 10:00 до 22:00.

Офіційне відкриття відбудеться 24 листопада 18:00 до 19:00.

Програма: https://goo.gl/7osBUL

Подія: https://www.facebook.com/events/1848050198767803

Семінар Руслана Нарушевича: https://www.facebook.com/events/125666001459054/

Наступна публікація