3 поради батькам, які відправляють дитину в дитячий табір

3 поради батькам, які відправляють дитину в дитячий табір

Фото: ТСН.ua

Літні канікули дитині найкраще провести в дитячому таборі, але те, наскільки відпочинок буде комфортним, багато в чому залежить і від самих батьків.

Порада № 1. Достатня кількість "правильного" одягу

За словами вожатих зі стажем, батьки дуже часто неправильно вибирають гардероб для своїх чад. Маса ошатних суконь для дівчаток і костюмів для хлопчиків, кілька пар джинсових штанів або туфлі на підборах, але при цьому недостатньо змінної білизни або жодної панами.

Про всяк випадок наводимо список найнеобхідніших речей:

  • Змінна білизна на кожен день день тижня + три пари. Труси, шкарпетки та інша нижня білизна постійно губляться (відлітають з мотузок, забуваються біля басейну і так далі), їх повинно вистачати з запасом до дня здачі речей в пральню.
  • Достатня кількість футболок. Футболки та майки потрібні як хлопчикам так і дівчаткам. Саме вони брудняться швидше, ніж що-небудь інше.
  • Два спортивних костюма для табору в лісі і один для табору на морі. Саме про дитячі спортивні костюми батьки забувають найчастіше. Але вечорами буває холодно, та й дощ завжди може піти, а з огляду на погоду цього літа, спортивний костюм точно не завадить вашій дитині.
  • Два головних убори і два купальних костюма.
  • В цілому повинно вийти по комплекту одягу на кожен день, плюс запас на випадок втрати.

Рада №2. Зручне взуття

Батьки прагнуть забезпечити дитину, що їде в табір, всім новим і красивим, але це помилка. Дуже часто нове взуття стає причиною мозолів, ран і дискомфорту.

Дуже дороге і красиве взуття — теж ні до чого. Діти можуть його порвати або навіть втратити. Бувають також випадки крадіжок. 

Дитині обов'язково знадобляться:

  • Кросівки для спортивних заходів.
  • Гумові шльопанці для басейну, пляжу або душа.
  • Сандалії: нога буде дихати, але дитина зможе швидко і комфортно в них пересуватися.
  • Кімнатні тапочки для корпусу.

Рада №3. Гігієна

У США діти вважають за краще брати з собою в табір масу маленьких пляшечок для душу і ранкового туалету, з об'ємом буквально на 1-2 рази. А потім викидають ці пляшечки в сміттєві баки. Це правильний підхід: в такому випадку дитині не доведеться носити з собою літровий бутель шампуню і гелю, а в разі втрати у нього завжди буде запасний.

І звичайно ж, не забувайте про документи.

Наступна публікація