3 роки гарантії на електроінструмент з Китаю

3 роки гарантії на електроінструмент з Китаю

Китайські бренди навчилися робити якісний електроінструмент і вже дають гарантію на 3 роки.

Більша частина сучасного електроінструменту виготовляється в Китаї. І це стосується не тільки китайських брендів, а й відомих світових виробників, таких як Bosch. Різниця в тому, що перші більше орієнтовані на побутову сферу, мають вартість значно нижчу і, як правило, короткий термін гарантій — до 1 року. Тепер же є чудова новина: на нові моделі інструментів китайського виробництва доступна можливість продовжити гарантію до 3 років! 

На даний момент гарантія поширюється на товари бренду Forte і тільки на нові моделі. Для цього достатньо зареєструвати свій інструмент на сайті service.budpostach. Надалі такий самий термін гарантії буде діяти на електроінструменти торгових марок "Сталь" і "Світязь".

Важливо і те, що кількість пропозицій стає дедалі більшою. І зараз модельний ряд болгарок, шуруповертів, дрилів, перфораторів, будівельних міксерів та ін. обчислюється сотнями найменувань. Більш того, тільки цього року з'явилося близько 70 нових позицій. Всі новинки отримали покращений дизайн, виправлені попередні недоробки, покращено якість деталей, особливо рухомих частин. При цьому вартість такого електроінструменту значно нижче, ніж у європейських аналогів. 

Подивитися всі найменування товарів і дізнатися детальну інформацію про кожного з них можна на сайті "СтройТех", який є офіційним дилером даного інструменту. Там же можна побачити терміни гарантії для кожної моделі окремо, оскільки не всі товари входять в цей список. Це важливий момент: недобросовісні дилери можуть піаритися на гарантійному обслуговуванні, а за фактом ви отримаєте зовсім інший результат.

Для порівняння вартості та підрахунку вигоди рекомендуємо подивитися топові каталоги інструменту, наприклад, шуруповерти, болгарки, перфоратори, будівельні міксери, торцювальні пилки. Новинки та детальна інформація дозволять скласти першу думку про інструмент або ж підтвердити вже сформовану. До слова, в порівнянні з іменитими європейськими брендами ціна може відрізнятися в три рази і більше, при тій же функціональності. Якщо використовувати пристрої тільки для будинку, варто поставити питанням: чи є сенс переплачувати?

Наступна публікація