6PM доставка в Україну: доступний шопінг і брендовий товар з Америки

Дата публікації
Перегляди
5081
Поділитись:
WhatsApp
Viber
6PM доставка в Україну: доступний шопінг і брендовий товар з Америки

Сьогодні для здійснення покупки досить пройти реєстрацію для отримання американської адреси та здійснити оплату з банківської карти міжнародного зразка онлайн.

Інтернет-магазин 6PM це величезний вибір товару, що включає фірмовий одяг, взуття та аксесуари, доступні покупцям, які проживають у СШАБеручи участь у розпродажах і акціях, можна отримати знижки на сезонний товар до 75-90 відсотків від ціни і доставити покупку в Україну. Сьогодні це стало можливим завдяки компанії EasyXpress, що гарантує високий сервіс і безпеку своїм клієнтам. До переліку послуг входить реєстрація адреси в Америці, консультації онлайн, а також доставка з 6PM в Україну посилок будь-якої ваги та розміру.

Що потрібно для доставки посилки з США

Зробити замовлення онлайн в інтернет-магазині 6PM можна тільки вказавши адресу проживання в США. Щоб вирішити цю проблему, досить пройти реєстрацію в EasyXpress, отримати фізичну особисту адресу і використовувати її при заповненні електронної заявки в магазині. Після надходження товару він буде відправлений на склад в Америці, адресу якого також отримує клієнт. Після отримання повідомлення про надходження посилки досить зареєструвати її на сайті — всі турботи про доставку з 6PM авіарейсом в Україну візьме на себе сервіс:

  • надасть трек-номер для відстеження місцезнаходження посилки в даний момент;
  • зареєструє вантаж на митниці і перевірить його відповідність нормам законодавства;
  • для зменшення вартості доставки замінить упаковку, щоб полегшити вагу посилки перед авіаперельотом;
  • повідомить про доставку на склад в Києві, звідки посилку можна забрати самовивозом, доставити додому з кур'єром або в будь-яке відділення Нової пошти. Для жителів регіонів доставка Новою поштою здійснюється в найкоротші терміни.

Онлайн-покупки брендового товару: шопінг без обмежень

Сьогодні для здійснення покупки досить пройти реєстрацію для отримання американської адреси та здійснити оплату з банківської карти міжнародного зразка онлайн. Зробити це можна, не покидаючи квартиру, в будь-який зручний час. Доставка з 6PM в Україні кожного замовлення — це турбота сервісу EasyXpress, який візьме на себе вирішення всіх питань. 

Тепер українським покупцям більше не потрібна участь посередників: співробітники компанії дадуть рекомендації і відповіді на всі питання щодо оформлення, оплати та доставки посилки. Замість того, щоб місяцями чекати товару з Китаю, вже сьогодні можна зайнятися шопінгом у кращих американських магазинах, аби через тиждень отримати посилку з-за океану з кур'єром за найприємнішими цінами.

Дата публікації
Перегляди
5081
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація