8 основних переваг послуг вантажоперевезення

8 основних переваг послуг вантажоперевезення

Число клієнтів, які звертаються за допомогою до компаній, що спеціалізуються на перевезенні вантажів, безперервно зростає. Спробуємо розібратися, чим саме обумовлена популярність послуги вантажоперевезення.

Ви вирішуєте все

Бажання клієнта — закон. Замовляючи вантажоперевезення в спеціалізованій компанії, ви самостійно вибираєте зручну вам дату і час, в точності обумовлюєте перелік та обсяг робіт, а також обговорюєте найдрібніші деталі замовлення. Ви також можете повністю контролювати всі етапи виконання робіт персоналом компанії-перевізника.

Гарантія якості

Довіряючи перевезення вантажу професіоналам, ви можете не турбуватися про його збереження. Компанія-перевізник несе матеріальну відповідальність за довірене їй майно (що завіряється документально), а в разі непередбачених обставин повністю відшкодовує ваші витрати.

Гнучка цінова політика

Підсумкова вартість послуг із транспортування залежить від ряду факторів:

·      загальної ваги й обсягу перевезеного вантажу;

·      обраного автомобіля;

·      кількості залучених до роботи вантажників;

·      відстані транспортування;

·      тимчасових обмежень (терміновий переїзд буде коштувати дорожче);

·      додаткових моментів (наявність чи відсутність ліфта, необхідність використання транспортного устаткування і т. д).

Чим точніше ви обговорите умови перевезення з менеджером, тим більш вигідний тариф він зможе вам запропонувати.

"Ні" непередбаченим витратам

За наявності власного автомобіля можна спробувати самостійно перевезти навіть важкі меблі або офісну апаратуру, проте ця процедура додасть вам клопоту. Труднощі часто виникають ще на етапі завантаження речей в машину, адже місця всередині салону може виявитися недостатньо. Але навіть якщо вам вдасться дивом упхати габаритний предмет у легкове авто, це ще не означає, що ви довезете його до пункту призначення цілим та неушкодженим.

Економія часу

За умов використання особистого транспорту навіть на перевезення невеликих обсягів вантажу ви будете витрачати багато сил і часу. Іншими словами, квартирний чи офісний переїзд може затягнутися на кілька днів або тижнів. Погодьтеся, куди зручніше разом завантажити всі речі у вантажну машину й перевезти їх за один раз.

Транспорт для задач будь-якого рівня

В автопарку хороших компаній-перевізників представлені десятки автомобілів будь-якої вантажопідйомності. Залежно від ваших потреб ви можете замовити для вантажоперевезення в Києві як швидкий і легкий розвізний фургон, так і масивний магістральний тягач, здатний перевозити промислове обладнання вагою в кілька тонн. Підбір оптимального транспорту забезпечить оперативність транспортування і позбавить вас зайвих витрат.

Вибір і коригування маршруту

Менеджери компанії-перевізника допоможуть вам вибрати найкоротший і найбільш безпечний маршрут поїздки. За необхідності ви можете коригувати його в процесі: наприклад, якщо знадобиться терміново заїхати в будівельний магазин, щоб докупити відсутні матеріали.

Наступна публікація