Акція від CreditPlus: оформлюй кредит під 0,01% і отримуй 100 грн на мобільний у подарунок

Акція від CreditPlus: оформлюй кредит під 0,01% і отримуй 100 грн на мобільний у подарунок

Українська фінансова компанія CreditPlus запустила акцію для нових клієнтів, кожен з яких гарантовано отримає 100 грн на мобільний рахунок.

Компанія CreditPlus відома своїми регулярними розіграшами призів серед клієнтів. За весь час CreditPlus подарувала понад сотню гаджетів, десятки сертифікатів, путівки за кордон, екоскутери та багато іншого. 15 листопада компанія запустила ще одну акцію для нових клієнтів — "Поповнення мобільного". Кожен клієнт, який вперше оформлює кредит у CreditPlus, отримує додаткові 100 гривень на мобільний рахунок. Акція діє з 15.11.2020 по 31.12.2020 включно.

Як усе відбувається:

  • клієнт переходить на сайт CreditPlus або завантажує додаток з Google Play;
  • користувач вибирає суму й термін, а потім заповнює коротку реєстраційну заявку;
  • після схвалення кредиту гроші перераховують на картку, а мобільний рахунок клієнта автоматично поповнюється на 100 грн.

Обслуговчий оператор мобільного зв'язку не має значення. Кошти надходять на той мобільний номер, який клієнт вказав під час реєстрації в сервісі CreditPlus.

"Поповнення мобільного" — не єдина поточна акція CreditPlus. У жовтні компанія запустила "Яблучний квартал" — 3-місячний марафон, у період якого розігруються 30 гаджетів бренду Apple. Взяти участь можуть як нові, так і постійні клієнти. Перший тур закінчився 15 листопада, і 10 переможців вже отримали свої призи: планшет Apple iPad, навушники AirPods Pro, смартгодинник Apple Watch.

Зараз стартував другий тур, який триватиме до 15 грудня. Завершальний, третій, завершиться в січні. За цей час ще 20 щасливчиків виграють 20 девайсів. Щоб взяти участь у цій акції, потрібно оформити новий кредит або подовжити поточний. Більш детальна інформація про акцію доступна за цим посиланням.

Наступна публікація