"Альянс Новобуд" розпочинає продажі квартир у новому будинку ЖК "Лісовий квартал"

"Альянс Новобуд" розпочинає продажі квартир у новому будинку ЖК "Лісовий квартал"

Йдеться про 25-поверховий будинок, зведений за монолітно-каркасною технологією, що розташований по вулиці Київська в центрі міста Бровари, усього за 15 хвилин від найближчої станції столичного метро. 

Компанія "Альянс Новобуд", один із найбільш великих і надійних забудовників столичного регіону, приступила до реалізації квартир у новому будинку, будівництво якого було розпочато у межах планового розвитку житлового комплексу "Лісовий квартал" (Київська область, Бровари). Старт продажів відбувся 21 листопада 2016 року.

Йдеться про 25-поверховий будинок, зведений за монолітно-каркасною технологією, що розташований по вулиці Київська в центрі міста Бровари, усього за 15 хвилин від найближчої станції столичного метро. У розпорядженні майбутніх новоселів будуть розвинена інфраструктура житлового комплексу, новий дитячий садок на його території,  який уже введено в експлуатацію, а також зовсім поруч – підприємства торгівлі та сфери обслуговування, розважальні центри і спортивні комплекси тощо. У новому будинку покупцям пропонують одно-, дво- і трикімнатні квартири з продуманими планувальними рішеннями.

"Багато нинішніх мешканців ЖК "Лісовий квартал" уже переконалися в тому, що придбання якісної нерухомості в столичному передмісті – один із найкращих варіантів для інвестування заощаджень. У нинішніх економічних умовах це можливість не тільки зберегти й навіть примножити свої кошти, але й придбати власне житло – комфортне і затишне. Ми із задоволенням чекаємо на чергових новоселів, для яких створюємо не тільки добротні квартири, але й усю необхідну інфраструктуру", – зазначив Сергій Караванський, директор компанії "Альянс Новобуд".

Наступна публікація