Архімед Медікал нагороджено відзнакою – Компанія року 2019

Дата публікації
Перегляди
124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Архімед Медікал нагороджено відзнакою – Компанія року 2019

В 2017 році компанія Архімед Медікал започаткувала свій новий напрямок бізнесу, ставши авторизованим дистриб’ютором  медичних товарів німецької компанії Paul Hartmann AG - одного зі світових лідерів в галузі товарів для здоров’я. І вже сьогодні номінована до відзнаки "Компанія року".

"На першому етапі ми запропонували лікарням групу товарів для лікування хронічних і післяопераційних ран. Статистика свідчила про використання традиційних і найдешевших матеріалів в процесі лікування хронічних та післяопераційних ран. Рішення про започаткування нового напрямку здавалось ризикованим, адже якісна німецька продукція не може коштувати дешево. Тому ми вирішили спробувати в тестовому режимі. Результат перевершив очікування. Як виявилось, прогресивні лікарі вже були готові переходити на сучасні, високотехнологічні перев’язувальні матеріали. Відчувався високий попит. Чого не скажеш про лікарів, які навчались ще за радянськими протоколами і не мають бажання змінювати застарілі погляди на процес лікування ран. Це окремий виклик, який ми, із задоволенням, прийняли. Кожен день команда Архімед Медікал працює над зміною професійного світогляду лікарів: демонструє ефективність продукції та оптимальність витрат на лікування, в порівнянні з традиційними методами. Для нас завоювання прихильності кожного такого лікаря це маленька перемога." - зазначає Ольга Ковальчук – Бренд менеджер напрямку лікування ран ТОВ "Архімед Медікал"

"Для кожного співробітника Архімед Медікал є великою відповідальністю працювати з брендом світового рівня, яким є Hartmann, адже ми маємо слідувати найвищим європейським цінностям етики медичного бізнесу, присвячуючи себе створенню здорового майбутнього України.

Архімед Медікал демонструє на практиці ефективність використання сучасних технологій на всіх фазах ранових процесів.

У виграші опиняються всі:

Пацієнти отримують ефективне лікування і безболісне використання.

Лікарі – задоволених пацієнтів.

Ми – репутацію інноваційної медичної компанії та професійного партнера.

Це ідеальна ситуація, яку в бізнесі називають "Win Win"!

 Дуже раді прийняти відзнаку "Компанія року 2019", але найкращою відзнакою для нас є здоров’я наших клієнтів", - додає Микола Романьок, директор компанії.

Дата публікації
Перегляди
124
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація