Автомобіль напрокат у Києві, оренда автомобіля - Status car rental-1

Автомобіль напрокат у Києві, оренда автомобіля - Status car rental-1

Фото: ТСН.ua

Наш автомобільний парк складає близько 50 автомобілів різного рівня та престижу - від повсякденних машин до елітних. 

Навряд чи зараз хтось уявляє своє життя без автомобіля. Машина, як засіб пересування, невід'ємно увійшла в наше життя. Але є місце випадку, коли під рукою немає потрібного техзасобу, його віддано на ремонт в автосервіс або зовсім немає, а друзі не в силах допомогти в потрібний момент. Тоді скористайтеся послугами компанії з автомобільного прокату для громадян. Україна не виняток і така послуга також доступна для всіх бажаючих з правами громадян.

Наш автомобільний парк складає близько 50 автомобілів різного рівня престижу - від бюджетних машин до елітних. Надати техзасобів ми можемо у будь-яку точку України. Досить заповнити просту заявку на сайті, вибравши місто подачі, тип автомобіля і оформивши швидке замовлення на нього. А також, зателефонуйте нам по телефону або загляньте в офіс особисто.

Вартість прокату доступна всім. Ми цінуємо нашу клієнтську базу і розуміємо складну фінансову ситуацію в світі. Доступність - наше кредо. Весь автопарк регулярно і вчасно проходить обслуговування в сервісах, які підтверджують його справність і допускають тільки перевірені машини.

Якщо говорити про роботу нашої компанії, то на ринку надання послуг ми вже більше 5 років і маємо хороший досвід в сфері обслуговування і надання авто, знаємо як підійти до свого клієнта і вміємо надавати послуги тільки вищої якості. Ми пишаємося своїми клієнтами, які співпрацюють з нами регулярно, довіряючи нам свого часу, гроші і можна сказати життя. Так як сідати за кермо чужої автомашини - це великий ризик, якщо брати її у неперевірених і ненадійних постачальників.

Оренда авто в Києві з шикарним автопарком

Наша компанія https://statuscar.com.ua пропонує на вибір автомобілі економ та престиж класу, середнього та VIP класу і позашляховики.

У нас представлені такі марки автомобілів - Skoda, Hyundai, Volkswagen, Toyota, Kia, Mercedes, Range Rover, Porsche. Тобто, є з чого вибрати.

Умови прокату автомобіля тут мінімальні. Необхідно, щоб орендарю техзасобу було від двадцяти одного року, а водійський досвід був більше двох років. Серед необхідних документів потрібьно пред'явити тільки паспорт, ідентифікаційний код (це для жителів України) і водійське посвідчення. Наявність всієї іншої документації ми не вимагаємо.

Ми сучасна фірма і приймаємо різні способи оплати за свої послуги - від готівкового розрахунку до безготівкового. Працюємо з картами систем Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

Оренда авто в Києві надається в територіальній близькості з центральним офісом компанії. У години роботи нашої фірми додаткову плату за приймання  та здавання ми не стягуємо. В решті часовий проміжок за домовленістю з менеджером. Шанобливе ставлення до техніки, її чистота і порядок вітається. Автомобіль клієнт має право використовувати і за межами Києва і подорожувати на ньому або здійснювати ділові поїздки по всій території України.

Запрошуємо Вас до співпраці!

Ми раді кожному клієнту!

Наступна публікація