Безкоштовні вхідні в роумінгу: Інтертелеком запропонував нову послугу

Безкоштовні вхідні в роумінгу: Інтертелеком запропонував нову послугу

Користувачі, які встигнуть замовити роумінг-картку до 31 грудня 2015 року, отримають 10 € на рахунок в подарунок від "Інтертелеком".

 Нова GSM SIM-карта "Навколо світу" від "Інтертелеком" надає можливість безкоштовно приймати вхідні дзвінки навіть перебуваючи в роумінгу в 125 країнах, а також дозволяє заощадити кошти на дзвінки жителям 30 країн Європи та Азії.

З "Інтертелеком" можна більше не турбуватися про те, як залишатися на зв'язку під час подорожей. Нова універсальна роумінг-карта — це надійний мобільний зв'язок в 165 країнах світу і безпрецедентно вигідні умови на дзвінки за кордон.

У 125 країнах із загального списку можна приймати вхідні дзвінки з номерів інших операторів абсолютно безкоштовно, а в 30 найбільш популярних серед українських мандрівників країнах вартість хвилини вихідного дзвінка становить усього 0,22 євро.

Користувачі, які встигнуть замовити роумінг-карту до 31 грудня 2015 року, отримають 10 євро на рахунок в подарунок від "Інтертелеком".

Особливістю нової роумінг-карти є те, що вона працює в мобільних телефонах і смартфонах GSM-стандарту. Таким чином, карта доступна всім українцям, які користуються GSM-обладнанням. Встановивши роумінг-карту в пристрій, користувач активує її стандартним USSD-запитом, після чого картці присвоюється український номер оператора "Інтертелеком" з кодом 094. З ним абонент може подорожувати по всьому світу, користуючись вигідними умовами міжнародного роумінгу. Прості тарифи без прихованих платежів дозволяють насолоджуватися відпочинком, а не думати про витрати на зв'язок.

Поповнювати рахунок для користування послугами можна в будь-якій точці світу за допомогою банківської карти VISA / MasterCard. Також оплату послуг на номері абонента можна виробити в Україні — через термінали самообслуговування або в центрах обслуговування абонентів "Інтертелеком".

"У зв'язку з високою вартістю і досить заплутаними тарифними умовами для роумінгу українські користувачі змушені обмежувати себе в голосовому спілкуванні з рідними та близькими і користуватися за кордоном у першу чергу Wi-Fi в готелях або кафе, — зазначив директор департаменту маркетингу і продажу компанії "Інтертелеком" Владислав Шульга. — "Інтертелеком" пропонує роумінг, який дозволяє не обмежувати час розмов. З безкоштовними вхідними дзвінками та вигідними умовами для спілкування в найбільш популярних країнах можна залишатися на зв'язку практично в будь-якій точці світу".

Регулярні новини компанії можна отримувати через офіційні источники:

intertelecom.ua

facebook.com/intertelecom.ua

vk.com/intertelecom_com

twitter.com/intertelecomua

youtube.com/user/TheIntertelecom

Контакты:

Алена Кульбаба, фахівець зі зв'язків з громадськістю

+38 (048) 787-01-05 +38 (094)  

pr@it.od.ua

Наступна публікація