Безпека перш за все: українська компанія Finova представила систему "Розумний автомобіль"

Безпека перш за все: українська компанія Finova представила систему "Розумний автомобіль"

Компанія Finova представила власну телематичну систему.

Finova Connect — це комплекс з обладнання і програмного забезпечення, призначений для контролю стану автомобіля, діагностики його систем і екстреного оповіщення в непередбачених ситуаціях.

За прогнозами автомобільних експертів, вже через 3 роки в світі близько 75% автомобілів будуть оснащені системами телеметрії. У Великобританії число транспортних засобів, оснащених системами телематики, щорічно зростає на 40%. Автоконцерни вже встановлюють їх на нові моделі за замовчуванням.

Розробники компанії Finova не залишилися в стороні від актуального тренда і створили платформу "розумний автомобіль", яка дозволяє в режимі реального часу не тільки стежити за пересуванням авто, а й віддалено діагностувати роботу його систем. Технологія також дозволяє оцінювати поведінку автомобіля на дорозі, аналізувати манеру водіння та формувати рейтинги водіїв. Проект отримав назву Finova Connect.

Що всередині

Finova Connect — це назва системи для водіїв, яка складається з невеликого телематичного пристрою, що підключається в роз'єм OBD-II і додатки для iOS і Android.

Пристрій забезпечений:

·      GSM-модулем для зв'язку з сервером;

·      контролером, який зчитує помилки з датчиків автомобіля;

·      системою GPS-навігації для визначення місця розташування авто;

·      акселерометром і гіроскопом для фіксації положення ТЗ в просторі і діагностики ходової частини.

Керівник компанії Finova Євген Дєєв: "При створенні Finova Connect ми в першу чергу думали про безпеку. Наш „розумний автомобіль“ не просто фіксує швидкість і маршрут — це вміє звичайний смартфон, — але здатний розпізнати пробій ходової, різкі прискорення, гальмування, агресивне маневрування, удари. Це особливо важливо, коли за кермом — не саме власник, а хтось із близьких. Система завжди попередить про небезпечну ситуацію або дозволить переконатися, що з водієм і машиною все в порядку".

Безпека

Під безпекою в компанії Finova розуміють безліч аспектів:

·      Безпосередня допомога при аварії. Система здатна розпізнати аварію і самостійно подати сигнал в службу підтримки, яка в свою чергу зробить необхідні заходи: викличе евакуатор, швидку допомогу або поліцію. Оперативна допомога постраждалим в аварії може стати запорукою порятунку життя.

·      Діагностика систем автомобіля. Комунікація Finova Connect з комп'ютером автомобіля дозволяє своєчасно виявляти помилки в його роботі, на які багато водіїв просто не звертають уваги. Вчасно зроблений ремонт заощадить кошти і зведе до мінімуму ймовірність відмови вузлів та агрегатів в дорозі.

·      Збереження автомобіля. Пристрій в режимі реального часу цілодобово контролює стан автомобіля і сповістить власника про удар на парковці, несанкціоновану евакуацію або спробу викрадення, дозволить простежити місце розташування в разі викрадення.

Додатково

Спеціально для корпоративного сектора компанія Finova представила сервіс Finova for Business — це хмарна CRM-система для діагностики клієнтських автомобілів або контролю автопарків компаній. Отримати доступ до хмарної платформі Finova і використовувати сервіс на автомобілях клієнтів може будь-яка станція техобслуговування. Партнери Finova отримують доступ до системи безкоштовно.

Фахівці автосервісів, як правило, краще автолюбителів розбираються в сигналах систем про помилки. На підставі аналізу даних про авто клієнта механіки, електрики, фахівці з ходової та ін. Зможуть попередити поломку або навпаки, заспокоїти схвильованого клієнта, який отримав на свій смартфон повідомлення про помилку.

Від самого початку СТО не можуть бачити переміщення автомобілів клієнтів. Це можливо тільки в тому випадку, коли господар авто сам видасть на це повноваження. Щоб зрозуміти переваги для бізнесу, можна залишити заявку у відповідному розділі.

Комунікація зі службою підтримки Finova, крім виклику евакуатора, поліції або швидкої, допоможе в інших скрутних ситуаціях: при заміні колеса, розрядженому акумуляторі та раптово спорожнілому бензобаку кожному водієві обов'язково прийдуть на допомогу.

Як купити

Замовити Finova Connect можна вже зараз на офіційному сайті компаніі. Кожен покупець можете отримувати в подарунок рік підписки на комплекс послуг, які надає служба підтримки.

Finova Connect для комунікації по каналу GSM співпрацює з компанією Kyivstar: оператор забезпечує найбільш повне покриття України якісним зв'язком.

Довідка про компанію:

Finova Inc. — компанія, що спеціалізується на розробці технологій Telematics & Connected Car. Finova створює нові функції, які підвищують досвід володіння автомобілями для водіїв і надають унікальні можливості для підприємств, пов'язаних з автомобілем, — від OEM до станцій технічного обслуговування і страхових компаній.

Контакти:

+380 (44) 227-9-555

info@finova.ua

Наступна публікація