Благодійний фонд, заснований Хідірян Мисак, допоміг Куликовської центральної лікарні

Дата публікації
Перегляди
121
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Благодійний фонд, заснований Хідірян Мисак, допоміг Куликовської центральної лікарні

"Благодійний фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча" - це громадська організація, яка є джерелом допомоги для всіх, хто потребує. Представники Фонду завжди підуть назустріч тим, хто звернувся за допомогою - соціальної, духовної, гуманітарної, матеріальної.

У березні на адресу Фонду надійшло звернення від Хорошок Оксани Степанівни, головного лікаря центральної районної лікарні селища міського типу Куликівка, що в Чернігівській області. Оксана Степанівна попросила про гуманітарну допомогу для зазначеного медичного закладу. Ні для кого не секрет, що фінансування медичної сфери в нашій країні залишає бажати кращого, особливо якщо мова йде про невеликі селищах і містечках. Йдеться навіть не про дорогому обладнанні і медичних препаратах, а речі першої необхідності, які потрібні щодня. З огляду на ситуацію, що склалася, Куликівська районна лікарня вдячна будь-якій допомозі.

Представники Фонду розглянули звернення Оксани Степанівни і надали гуманітарну допомогу на загальну суму в розмірі 249 тисяч гривень. Кошти були витрачені на придбання наборів для новонароджених, комплектів миючих засобів, гігієнічних наборів. Невтішним є той факт, що лікарня потребує таких дійсно елементарні речі.

8 квітня представники благодійної організації "Фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча" відвідали Куликівської центральної районної лікарні. Придбані набори передали на баланс медичного закладу. Медичний персонал щиро подякував представникам Фонду заснованого Хідірян Мисак Оганесович.

"Фонд імені Хідірян Оганеса Місаковіча" фінансується небайдужими людьми і організаціями. Творити добро може кожен, об'єднавшись, добрих справ можна здійснити набагато більше. Систематична адресна допомога тим, хто дійсно її потребує, є одним з провідних напрямків діяльності благодійної організації. Фонд в подальшому має намір вести співпрацю з медичними закладами Чернігівської області. Інформація про отримані або витрачені кошти у вільному доступі на сайті Фонду. Кожен може долучитися до того чи іншого проекту, отримавши докладну інформацію по телефону. Добро повертається сторицею - така життєва мудрість працює на практиці, це факт. Гуманітарна допомога лікарням - добра справа. Приєднуйтесь! Разом зробимо світ навколо добрішим і здоровіше.

Сайт фонду: homfund.com.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
121
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація