Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Благодійний фонд заснований Хідірян Місак імені Хідірян Оганеса Місаковіча завітав до Сумщини

Благодійний фонд заснований Хідірян Місак імені Хідірян Оганеса Місаковіча завітав до Сумщини

У сучасних умовах, розвиток позашкільної освіти є одним з найактуальнішіх питань майбутнього нашої держави. А це, в свою чергу, вимагає від нас, від керівництва закладів, від влади, розвитку матеріальної бази, створення сприятливих умов для зайнять гуртківців, і як наслідок, необхідність стимулювати юні таланти, та рекламувати діяльність позашкільної освіти в цілому.

Саме для цього, за ініціативою Місака Хідірян, в минулому році, у "Благодійному фонді імені Хідірян Оганеса Місаковіча" був створений один із напрямків Фонду – "Твори добро".

Виконуючи програмні рекомендації розвитку позашкілля, Середино-Будський Центр дитячої та юнацької творчості завжди працює не тільки в межах "керівник – гуртківець", а намагається налагодити взаємодію з підприємствами, організаціями, які здатні допомогти позашкіллю у розвитку матеріальної бази. Так, у 2018 році сільськогосподарська компанія "Агрілайн", яка розпочала свою діяльність у Середино-Будському районі, запропанувала свої послуги у підтримці дитячого закладу і познайомила керівництво закладу з "Благодійним фондом імені Хідірян Оганеса Місаковича". Вже на початку 2019 року почались перемовини щодо надання матеріальної допомоги Середино-Будському ЦДЮТ.

Для керівництва та вихованців центру, ця подія - перша в історії закладу. І ось, у березні місяці, завдяки тісній співпраці, заклад отримав від Фонду матеріальну допомогу у вигляді предметів та засобів гігієни. Отримана допомога буде використовуватись для нагородження вихованців, переможців конкурсів, при проведенні областної естафети "Позашкілля Сумщини 49+", яку започатковано в межах областного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право". Захід, згідно плану проведення, відбудеться у вересні цього року.

"Ми і не очікували, що ці стосунки будуть розвиватися так динамічно. Ця допомога, надає нам можливість рекламувати не тільки здоровий спосіб життя молоді, а і необхідне відношення до свого здоров'я, - коментує директор закладу, Любов Євгенівна Харитоненко. - Як директор закладу, від імені колективу та гуртківців, висловлюю велику подяку за допомогу, підтримку розвитку позашкільної освіти засновнику "Благодійного фонду імені Хідірян Оганеса Місаковича" Місаку Хідіряну. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції