Brussels Ukraїna Review – нове європейське видання про Україну

Brussels Ukraїna Review – нове європейське видання про Україну

Як налагодити зв‘язки із фахівцями у сфері економіки, права і політики та допомогти їм донести свою думку до можновладців по інший бік кордону? Як спонукати людей задуматися і цивілізовано дискутувати? Можливо, нове європейське видання Brussels Ukraїna Review знайшло відповідь.

Brussels Ukraïna Review (Огляд Україна Брюссель) – це можливість для провідних експертів з України та Євросоюзу коментувати ситуацію довкола відносин України, Росії та ЄС у форматі "дорадчого голосу". Навіть тоді, коли вони переконані, що краще мовчати.

Працюючи як в Брюсселі, так і в Києві, з розгалуженою мережею партнерів (експертів, журналістів, чиновників, політиків, представників неурядових організацій та міжнародних установ) в ЄС та Україні, Brussels Ukraїna Review консолідує та представляє українську експертизу в Європі та європейську – в Україні.

Зазвичай, експертиза залишається за зачиненими дверима конференцій, зустрічей і різних заходів. Вона надає можливість для діалогу лише обраним учасникам, у той час як за лаштунками офіційних представництв та міжнародних організацій залишається велика кількість грамотних спеціалістів, які плекають свій досвід, але не мають змоги ним поділитись.

"В інформаційному шумі всіх, хто отримав інструменти висловлюватись публічно (йдеться про такі інструменти, як соціальні мережі, відео та аудіо-блоги, персональні сайти тощо), голос фахівців не чути. Ми прагнемо його посилювати. Безліч матеріалів, статей, коментарів, серед яких дійсно важливі губляться. Це наш ворог, і ми вже оголосили йому війну. Promote Ukraine (Промоут Юкрейн чи Промуй Україну) бореться з ним не один рік", – упевнена Марта Барандій, головний редактор Brussels Ukraїna Review і засновниця Promote Ukraine  (twitter:@MartaBarandiy).

Для них і була створена платформа Brussels Ukraïna Review.

"Promote Ukraine визначила для себе філософію, що відповідає метамодерністському баченню світу. Через Brussels Ukraïna Review, в першу чергу, втілюємо нашу власну віру в те, що правда десь посередині", – зазначає Максим Степанов, діджитал маркетинг-директор Promote Ukraine.

Поява двомовного видання Brussels Ukraïna Review є дуже вчасною. Серія презентацій журналу у Брюсселі та Києві та його поширення серед євродепутатів, європейських ЗМІ, депутатів Верховної Ради та чиновників, представників посольств і бізнес-клубів – продемонстрували, що шлях видання – вірний.

Brussels Ukraïna Review – це насамперед обгорнута в неординарний дизайн і підсилена сміливими ілюстраціями та відео-сюжетами (в онлайн-версії) платформа, відкрита для фахівців зі сфери громадянського суспільства, які не мають іншого інструменту донесення інформації до тих, хто приймає рішення з іншого боку кордону. Вона відкриває можливість для експертів висловлювати "немейнстрімові" думки і навіть сперечатися.

Журнал допоможе впливовим (у значенні прийняття рішень) читачам по обидва боки кордону зрозуміти причини невдоволення тією чи іншою ситуацією на місцях. У той же ж час, він відкриє читачам зі сфери громадянського суспільства наміри і вчинки тих, хто приймає рішення по іншу сторону, оскільки редакція видання готова ставити "незручні" питання, у центрі яких – верховенство права, воля і гуманізм.

То ж читайте, завантажуйте, відправляйте друзям і не забувайте про Інстаграм, Твіттер та Фейсбук. Також приходьте на презентації, діліться експертизою в журналі. Дедлайн для подачі статей 30 січня, а всі умови є на сторінці journal.promoteukraine.org/submit.

Наступна публікація