Час лазерних технологій в медицині — перспективи хірургії без скальпеля

Час лазерних технологій в медицині — перспективи хірургії без скальпеля

Фото: ТСН.ua

Тема вічної молодості — головна концепція сучасної косметології, а тому розробки в цій області ведуться безперервно.

Клаус Хоффманн, професор кафедри дерматології Університету Рура, автор авторитетних наукових робіт, вважає, що лазерні технології — кращий вибір для тих, хто прагне якомога довше зберегти неповторну привабливість, яку дарує нам молодість.

Можливості лазера

Можливості лазера важко переоцінити при проведенні таких операцій, як блефаропластика, отопластика, маммопластика, ліпосакція і т. ін. Перераховані хірургічні маніпуляції спрямовані на усунення вікових та природних естетичних дефектів, активізацію обмінних процесів. Лазерна апаратура, на відміну від механічних інструментів, є складною в частині налаштування, управління і регулювання фізичних параметрів. Пластичний хірург, який проводить операцію в своїй профільній області, повинен безпомилково вибрати підходящий інструмент за характеристиками, правильно задати параметри роботи і час впливу лазером. При грамотному підході до оперативного лікування добре проявляються загальні переваги лазера:

  • відсутність значної крововтрати;
  • безболісність;
  • швидке відновлення;
  • виражений естетичний результат;
  • відсутність шрамів і рубців.

При поглинанні лазерного випромінювання тканинами створюються фототермічний або фотохімічний ефекти. Фототермічний вплив (вапоризация і коагуляція), що передбачає локальний напрямок енергії на певні ділянки тканин, є основою лазерної хірургії в дерматології, гінекології, урології та косметології. Омолодження без болю, без післяопераційних мук, у стислі терміни — ось що є головним надбанням сучасної медицини, де на зміну скальпелю прийшов лазерний промінь.

Лазерні технології в клініці "МедСіті"

Київська клініка "МедСіті" застосовує інноваційне лазерне обладнання італійського виробництва протягом декількох останніх років. Постійне підвищення кваліфікації персоналу і модернізація обладнання, а також високий комфорт перебування в медичному закладі дозволяють київському лазерному центру зберігати лідерські позиції в Україні. Оздоровлення, омолодження, повернення впевненості у власній привабливості — ось ті завдання, які вирішує сучасна пластична хірургія. Записатися на прийом на консультацію до фахівця можна на сайті клініки або за контактним телефоном.

Довідка про компанію:

"МедСіті" — приватна багатопрофільна клініка в Києві, яка використовує в терапевтичній та хірургічній практиці інноваційні лазерні технології. Постійними партнерами медичного центру є клініко-діагностичні лабораторії MedLab, Омега-Київ, патоморфологічна лабораторія СSD, виробник лазерного обладнання Deka.

Контактна інформація:

Київ, вул. Павловська, 26/41

+38 (044) 338-55-00

+38 (068) 952-38-23

Наступна публікація