Чи варто їхати відпочивати на Кіпр?

Чи варто їхати відпочивати на Кіпр?

Тур на Кіпр - це можливість опинитися на пляжі вже через кілька годин.

Будь-який турист, що віддає перевагу пляжний відпочинок і вважає себе досвідченим мандрівником, напевно, вже побував в Туреччині та Єгипті – країнах, які збирають у своїх готелях десятки тисяч гостей з нашої країни і країн СНД. Тому не дивно, що з часом люди, відлітають на моря за кордон, починають шукати нові, більш комфортні, цікаві, захоплюючі альтернативи Анталії і Хургаді. І часто цією альтернативою стає прекрасний острів у Середземному морі.

Незважаючи на те, що в Середземному морі сотні островів, багато хто вже здогадалися, що мова йде про Кіпр. Саме це острівна держава в останні роки привернула пильну увагу не лише наших співвітчизників, але і відпочиваючих з Європи, так і всього світу. У чому ж причина?

Якщо говорити про наших туристів, то для них тур на Кипр – це можливість опинитися на пляжі вже через кілька годин. На відміну від країн Південно-Східної Азії, арабських Еміратів, Карибського басейну, Кіпр знаходиться в порівняльної доступності – ви навіть не встигнете занудьгувати під час перельоту. По прильоту вам також не потрібно буде витрачати час на наземні переїзди, так як на острові знаходиться недалеко один від одного.

Документи для поїздок на Кіпр також не потрібно збирати за кілька місяців. Для багатьох країн на острові діє спрощений візовий режим, а це означає, що відпочинок не буде затьмарений довгими чергами, довідками та відмовами в консульстві. Детальну інформацію можна отримати у туроператора.

Звичайно, Кіпр вибирають не тільки тому, що летіти до нього не довго. Цей чарівний острів приймає гостей майже цілий рік, радуючи їх комфортним теплим кліматом і чистими пляжами, які відзначені відповідними "блакитними прапорами". Не можна списувати з рахунків той факт, що Кіпр орієнтований на туристів, а це значить, що все тут зроблено таким чином, щоб залучати і розважати. В незалежності від того, якою компанією ви їдете, і який відпочинок вам цікавий, з великою часткою ймовірності на Кіпрі вам удасться запастися хорошими спогадами.

Додамо до цього близьку нам і смачну грецьку кухню, наявність безлічі пам'яток та історичних музеїв, в тому числі, під відкритим небом. Кіпр – це країна, яка розвиває інфраструктуру для того, щоб сюди приїздило якомога більше туристів. Все це разом з дружелюбністю місцевих жителів робить поїздки на Кіпр насправді вдалим вибором для більшості любителів відпочинку за кордоном.

Наступна публікація