Чому електронна автоцивілка краще паперової?

Чому електронна автоцивілка краще паперової?

Сьогодні електронні поліси переважають над класичними паперовими версіями і така популярність цілком виправдана.

У 2017 році офіційно почалося існування електронної версії автомобільної страховки ОСЦПВ. Спочатку автоцивілка в новому форматі не викликала довіри у автовласників, але з часом переваги такої форми страховки оцінили по достоїнству. Сьогодні електронні поліси переважають над класичними паперовими версіями і така популярність цілком виправдана. Чим електронна автоцивілка краще паперової? Спробуємо розібратися.

Електронний або паперовий ОСАГО: чи є різниця

Електронний поліс ОСАГО працює такоже, як і паперовий, і не вимагає роздрукування для пред'явлення на вимоги представника правоохороних органів. Крім формату ніякої іншої різниці між цими видами поліса немає. Вони ідентичні за своїми функціями і призначення.

Як співробітник поліції може перевірити страховку без пред'явлення паперової версії? Все просто - діджиталізація допомагає вирішити цю проблему за лічені хвилини - Досить перевірити авто по держ номеру або за номером договору страхування.

Чим електронна Автоцивілка краще паперової?

Як бачите, єдина відмінність електронної страховки від класичної - відсутність паперової версії документа. А ось переваг у такої версії набагато більше:

  • оформити електронну страховку можна не виходячи з дому, онлайн, без втрат часу і сил;
  • реєстрація страхового договору проводиться онлайн, вам немає необхідності самостійно вводити будь-які дані і очікувати підтвердження - інформація потрапляє в базу МТСБУ автоматично;
  • продавець страховки апріорі не може бути шахраєм, адже в цьому випадку немає бланків, які можна було б підробити, немає можливості підробити ліцензію, неправильно ввести дані (всі оформлення контролюється менеджером, який при виявленні невідповідності відразу ж зв'язується з вами - вибирайте надійні страхові компанії з хорошою репутацією);
  • електронна страховка дешевше, ніж її паперовий аналог в середньому на 20%;
  • у вас на руках немає бланка, який би зношувався, не вимагав заміни, необхідності завжди носити його з собою.

Електронний ОСАГО не можна втратити, його не вкрадуть, не зіпсують. До того ж, оформляти електронну страховку - це зручно. Ви отримуєте можливість вибрати кращу страхову компанію, присвятити оформлення в зручний для себе час, уникнути необхідності стояти в чергах і ходити по кабінетах. Сучасний світ вимагає ефективних рішень. І електронне страхування ОСЦПВ - одне з них.

Як оформити електронну страховку? Зайдіть на сайт "Альфа Страхування", виберіть цікаву для вас опцію, заповніть поля форми запиту. На всю процедуру при первинному оформленні піде не більше 5 хвилин. Оплатити поліс можна також онлайн.

Наступна публікація