Чорна п'ятниця по-крупному! Офісне масажне крісло зі знижкою 20%!

Чорна п'ятниця по-крупному! Офісне масажне крісло зі знижкою 20%!

Шопоголіки люблять місяць листопад. А все тому, що саме в листопаді всі чекають дні подарунків та неймовірних знижок, які приурочені Чорній П'ятниці!

Компанія US MEDICA не лише чекає, але й готує для своїх покупців найприємніші умови покупок. І, що важливо за часів коронавірусної інфекції, коли діє масково-рукавичковий режим, ви зможете здійснювати покупки з турботою про свою безпеку!

Чорне офісне крісло на чорну п'ятницю

Офісне масажне крісло US MEDICA Chicago - мрія будь-якого працівника. Якщо ви не вірите, то просто всерйоз про це не замислювалися.

Зручне, стильне і комфортабельне, воно, як і звичайне, вільно регулюється по висоті. А масажні ролики, розташовані в спинці, допоможуть вам після робочого дня або під час невеликої перерви швидко відновити власні сили.

Ви будете здивовані, як дізнаєтеся, що дратівливість і похмурий настрій зовсім не риса вашого характеру, а всього лише реакція на напругу і стрес. Варто лише позбутися від них, як знову з'явиться впевненість у собі та бадьорий настрій, труднощі можна буде вирішити простіше, ніж здавалося раніше.

Масаж? Прямо в офісі? Прямо в кріслі?

Так, це величезна перевага офісного масажного крісла. Ви зможете не лише комфортно працювати, а й запобігти розвитку тих захворювань, які виникають через малорухливий спосіб життя. У світі офісних меблів таке крісло - справжній переворот.

Офісні крісла з масажною функцією виглядають так само стильно і презентабельно, як і класичні крісла, та при цьому ще й мають ряд додаткових опцій. На відміну від домашніх аналогічних моделей, крісло US MEDICA Chicago можна використовувати протягом усього робочого дня. А що, це, й справді, круто: попрацював - зроби масаж.

Чорна п'ятниця: 27 листопада

Всі магазини компанії US MEDICA дезінфікуються кілька разів за день, присутні і антисептики для рук. Просторий магазин дає можливість кожному відвідувачу зберігати комфортну дистанцію для свого фізичного і психічного здоров'я. А для повної безпеки можна здійснювати покупки в інтернет-магазині, це зручно і швидко. Користуйтесь на здоров'я!

Наступна публікація