Чорна п'ятниця у київського провайдера: 88 відсотків знижки на інтернет

Чорна п'ятниця у київського провайдера: 88 відсотків знижки на інтернет

Проект "Перший в під'їзді" адресований новим клієнтам. Підключившись до Мережі Ланет, клієнт отримує можливість безкоштовно користуватися послугами компанії протягом одинадцяти місяців.

Київський провайдер Lanet проводить акцію для нових абонентів. Ті, хто підключиться до пакету "Gold" (199 грн/міс) з 24 по 27 листопада, зможуть отримати 88% знижку на гігабітний інтернет і 100+ цифрових каналів.

До участі в акції "Знижка на кожен 3-й місяць" запрошуються вже підключені і нові клієнти Мережі Ланет. За умовами акції при підключенні тарифів "Gold" або "Platina" (або ж при переході на них) абонентам надається дисконт 50% і 70% від вартості послуг провайдера на кожен останній місяць кварталу.

Програми лояльності для постійних абонентів

Проект "Перший в під'їзді" адресований новим клієнтам. Підключившись до Мережі Ланет, клієнт отримує можливість безкоштовно користуватися послугами компанії протягом одинадцяти місяців.

Знижки до 70% або рік інтернету за ціною місяця

·      Підключивши або змінивши тарифний план на "Gold" (199 грн/30 днів; інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с і більше 100 цифрових каналів), плата за 3-й, 6-й , 9-й і 12-й місяці протягом року складе 99 грн.

·      У тарифному плані "Platina" (299 грн/30 днів; швидкість інтернету до 1000 Мбіт/с і більше 140 цифрових каналів) розмір абонплати за 3-й, 6-й, 9-й і 12-й місяці користування складе 89 грн.

·      Перший клієнт провайдера в під'їзді багатоквартирного будинку з підключенням до Мережі Ланет, який оплатив місячну абонплату, отримує можливість 12 місяців користуватися послугами компанії безкоштовно.

Ознайомитися з покриттям і визначити можливість підключення будинку до мережі можна за допомогою онлайн-карти, наданої на сайті компанії. Будинки, де ще немає абонентів Мережі Ланет, позначені на карті словом "Акція". Нові абоненти підключаються безкоштовно.

Про компанію:

Мережа Ланет — інтернет-провайдер з великою географією та картою мережевого обслуговування, яка продовжує розширюватися. Компанія спеціалізується на послугах підключення високошвидкісного інтернету і кабельного телебачення. Мережа Ланет — єдиний провайдер в Україні, що надає гігабітний канал доступу до інтернету. Завдяки використанню новітніх технічних рішень та клієнтоорієнтованому сервісу провайдер забезпечує бездоганну якість телекомунікаційних послуг та оптимальні умови співпраці/

Контакти:

Центр обслуговування абонентів:

Київ, пр. Перемоги, 95

(044) 500-03-03

info@lanet.ua

Наступна публікація