Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди НХЛ Florida Panthers

Дата публікації
Перегляди
199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди НХЛ Florida Panthers

Фото: ТСН.ua

Cooper&Hunter, всесвітньо відомий виробник кліматичного обладнання, оголосив про довгострокову спонсорську угоду з командою Флорида Пантерс, яка виступає в Національній хокейній лізі.

Завдяки трансляціям матчів з відомого спортивно-розважального центру BB&T, штат Флорида, c початком сезону 2017-2018 рекламу Cooper&Hunter побачать не тільки місцеві фанати, а й шанувальники хокею в усьому світі.

Спонсорський контракт передбачає присутність бренду на різних інформаційних носіях, в тому числі на бортах льодової арени та на світлодіодних стрічках, а також підтримку хокейних матчів команди Флорида Пантерс. Незабаром після початку хокейного сезону 2017-2018, 26 жовтня 2017 р., відбудеться перший масштабний захід за підтримки компанії Cooper&Hunter — спонсорський вечір домашньої гри "Florida Panthers".

Фото: ТСН.ua

Кілька місяців тому, після успішного партнерства з чемпіонатом світу з хокею, який проходив в Україні, Cooper&Hunter заявили, що хочуть розширити спонсорство, пов'язане з цією грою на льоду. У той час як бренд Cooper&Hunter націлений на масштабні глобальні проекти, його маркетингова і комунікаційна стратегія спрямована на локальні потреби в кожній країні, штаті або регіоні.

Швидкість і міць, надійність і витривалість, лід і прохолода, гарячі емоції і тепла атмосфера — все це загальні риси техніки Cooper&Hunter і гри в хокей. Це партнерство також є частиною соціальної відповідальності для компанії Cooper&Hunter, яка докладає постійні зусилля до сприяння в розвитку спорту, пропаганди здорового способу життя.

Про Florida Panthers (хокейний клуб НХЛ):

"Флорида Пантерс" входять в Атлантичний підрозділ Східної асоціації Національної хокейної ліги (НХЛ), штат Флорида. Клуб є частиною НХЛ з 1993 року. Будинком для хокейного клубу "Флорида Пантерс" є BB&T Центр, що належить Broward County BB&T. Центр є одним з кращих спортивно-розважальних центрів у світі, обслуговуючи Broward, Collier, Miami-Dade, Monroe і Palm Beach. Для отримання інформації про майбутні події за участю клубу відвідайте сайт www.thebbtcenter.com.

Про Cooper&Hunter:

Cooper&Hunter протягом 20 років пропонує повний спектр кліматичного обладнання дистриб'юторам в більш ніж 30 країнах світу. Кількість продуктів, які виробляються під торговою маркою C&H (Cooper&Hunter), вимірюється мільйонами одиниць. Cooper&Hunter став знаком якості і надійності кліматичного обладнання, приносячи комфортні інновації у повсякденне життя. Штаб-квартира Cooper&Hunter знаходиться в США, м. Майамі, штат Флорида.

Офіційне представництво Cooper&Hunter в Україні:

Київ, пр. Голосіївський, 132, 18 пов.

+38 (044) 461-79-82

http://cooperandhunter.com

Дата публікації
Перегляди
199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація