Дата виходу iPhone 8: коли вийде? Скільки коштує? Що отримає?

Дата виходу iPhone 8: коли вийде? Скільки коштує? Що отримає?

Фото: ТСН.ua

Припускають, що iPhone 8 отримає OLED-екран на всю фронтальну панель і, можливо, навіть буде повністю виготовлений зі скла.

Пліток та витоку інформації з кожним днем стає все більше. Фанати та зацікавлені у виході нового айфона знаходять чергову інсайдерську інформацію і викладають її в соцмережах, на новинних ресурсах, форумах.

iPhone 8: що вже відомо?

Дата виходу очікуваного смартфона Apple iPhone 8 хвилює в першу чергу фанатів "яблучної" продукції. Крім того, черговий витік, що стосується релізу нового покоління, — хліб для журналіста. Тому ЗМІ пропонують нам чергову інсайдерську інформацію, завдяки чому ми в курсі останніх новин. Що на сьогодні відомо про дату релізу і якими характеристиками буде (можливо) відрізнятися новинка — про все по порядку.

Фото: ТСН.ua

Ювілейний рік — привід для приємної несподіванки

2017 рік — ювілейний для Apple. Десять років тому вийшла перша модель iPhone (2G). Не виключено, що розробники представлять в цьому році щось захоплююче, і це щось залишить слід в історії як одне з найграндіозніших творінь в арсеналі компанії і на ринку смартфонів. Так дозволяють думати і нинішні чутки. Наскільки вони правдиві — ми не можемо сказати, оскільки вся достовірна інфа буде відома лише в день офіційного анонсу.

Коли ж вийде Айфон 8? І скільки буде коштувати?

Починаючи з моделі iPhone 5 (2012 рік) презентація щорічно проходить у вересні. Цілком логічно очікувати оригінал смартфона 2017 року тому ж самому місяці за ціною попередника, який, в свою чергу, подешевшає. Точну дату корпорація озвучить традиційно в кінці літа. Але також не виключено, що в ювілейному році Apple здивує і раптовим виходом до вересня.

Говорячи про раптові випадки

Після виходу моделей iPhone 7 і 7 Plus за звичкою очікувалися наступники 7S і 7S Plus. Так склалося, що в непарні роки виходять моделі з індексами S. І виглядають вони подібно попередникам, з незначними змінами. Істотні зміни стосуються лише апаратної і програмної складових. Але з огляду на нинішні чутки (а більшість із них зазвичай виправдовується), нас чекає цього року абсолютно новий апарат, дуже далекий від "сімки". І це дозволяє думати, що корпорація вперше зробить виняток і перескочить через чергові S-ки, представивши нам iPhone 8.

Або ж може статися ще більш несподіваний поворот подій — будуть представлені відразу три пристрої. А саме iPhone 7S, iPhone 7S Plus і iPhone 8.

Фото: ТСН.ua

Якийплануєтьсядизайн?

У мережі виявлено фото нібито нового айфона. Модель виконана повністю зі скла, за винятком сталевої рами. Скло повністю обволікає і передню, і задню панелі. Навіть відсутня кнопка "Додому" (як механічна, так і сенсорна). Замість неї, можливо, буде використовуватися технологія тактильного відгуку. Функція переходу на головний екран, яку виконувала домашня кнопка, перекочує в функціональність 3D-Touch.

Зі зникненням кнопки Home виникає інше питання: чи буде використовуватися сканер відбитка пальця? На цей рахунок поширена одна версія: дактилоскопічний датчик вмонтують в дисплей. Такі датчики вже існують.

Мінг-Чі Куо — аналітик, який прославився точними прогнозами, — заявив, що скло для корпусу буде трохи схожим на те, яке у iPhone 4 і 4S. Зробити пристрій цілком скляним не дозволяють технічні проблеми, тому каркас буде виготовлений з металу. Ймовірно, для дорогої моделі корпорація має намір використовувати нержавіючу сталь замість алюмінію (як у випадку з Apple Watch). Крім того, аналітик пророкує довгоочікуване впровадження бездротової зарядки.

Також ходять чутки про те, що новим дизайном зможе похвалитися тільки "вісімка", а 7S і 7S Plus отримають металевий корпус. Це рішення було б більш логічним, оскільки таким чином корпорація розмежує iPhone 8 і S-ки, показавши, що перший є пристроєм іншого рівня.

Однією з особливостей "вісімки" стане збільшене співвідношення екрану і фронтальній панелі, що зробить екран більше (5,8 дюйма). А S-ки, схоже, отримають очікувані габарити — 4,7 і 5,5 дюйма.

Патенти Apple

Уже відомі патенти майбутніх смартфонів:

  • корпус "сендвіч" (те, про що говорилося вище — передня і задня панелі виготовлені повністю зі скла, а бортова частина, що проходить між ними, виконана з металу);
  • розташування в дисплеї кнопки Home;
  • розташування в дисплеї сканера відбитка пальця;
  • вигнутий екран.

Щодо вигнутого екрана в мережі поширена інсайдерська інформація про використання OLED-дисплея замість звичного ЖК з IPS-матрицею. Рішення на користь органічного дисплея, очевидно, і пояснює рішення Apple зробити екран зігнутим. Адже відомо, що РК-дисплеї не дозволяють проводити аналогічні маніпуляції, оскільки виготовляються зі скла.

Коли з'явиться в Україні?

У нас купити Apple iPhone 8, 7S, 7S Plus можна буде не раніше жовтня (якщо презентація пройде на початку вересня). Щоб знати точно, рекомендуємо вам відстежувати новини, або зробити попереднє замовлення у відомому інтернет-магазині, що обслуговує клієнтів як в Києві, так і в інших містах України. Так ви точно дізнаєтесь, коли зможете отримати товар в залежності від свого місцезнаходження.

Наступна публікація