Декілька слів про інтернет-магазин безперебійного живлення Prosto On

Декілька слів про інтернет-магазин безперебійного живлення Prosto On

Проблеми з електрикою? На жаль, цим сьогодні нікого не здивувати. Перебої з електроенергією, скачки напруги, відключення, поломки – все це відбувається раптово та може сильно похитнути душевну рівновагу.

Але годі нервувати, коли зненацька пропадає "світло"! Краще бути у всеозброєнні та заздалегідь вирішити цю проблему. Інтернет-магазин Prosto On – кращий помічник у такому питанні!

Чому саме ми?

Наша компанія вже не перший рік реалізує обладнання для забезпечення подачі електрики та підвищення параметрів напруги. Ми є крупним імпортером даної техніки та продаємо оригінальну продукцію відомих брендів: SDMO, KSTAR, General Electric, ORTEA.

Але найголовніше – в нас супер-вигідні умови оплати:

•         При отриманні замовлення

•         З передоплатою

•         Кредит з онлайн-кабінетом – оформлюючи замовлення на сайті через особистий кабінет, ви можете скористатися кредитом від "Плати Позже" (до 30 тис. грн з процентною ставкою 3% на місяць) або Кредитмаркет (до 300 тис. грн з ставкою 2,4% в месяц)

•         "IQ Energy" - робота з програмою компенсацій від "Європейського банку реконструкції та розвитку" на покупку опалювальної техніки, сонячних колекторів, лічильників, радіаторів та інших товарів кліматичної категорії з компенсацією до - 35% від загальної вартості обладнання. Максимальна сума компенсацій – еквівалент 3000 Євро.

Що ми пропонуємо?

Prosto On – спеціалізований інтернет-магазин безперервного електроживлення. Ми готові допомогти вам вирішити будь-які проблеми електромережі, реалізуючи якісне надійне обладнання. На сайті можна замовити:

• Генератори електроенергії

• ІБП (безперебійники)

• Стабілізатори напруги

• Зарядні пристрої для електромобілів

• Твердопаливні котли

• Мотопомпи

І це далеко не повний список асортименту. Тут можна придбати необхідну техніку для того, щоб у вашому будинку завжди був запас необхідної електрики. Щоб раптові перебої напруги не могли вибити з колії роботу побутової техніки. Також ми підбираємо комплексні рішення для медичних закладів, офісів та підприємств. Знайдіть своє або зверніться до наших консультантів!

Величезною популярністю в інтернет-магазині користуються ІБП. Це джерела безперебійного живлення, що мають вбудований акумулятор або окремі акумуляторні шафи з великим часом автономності. Даний прилад найпопулярніший в офісах, на виробничих підприємствах, медичних центрах, вузлах зв'язку – для підключення ПК, відеоспостереження, котельного обладнання, спецтехніки. Коли подача електроенергії різко припиняється, підключена техніка продовжує працювати ще 15-60 хвилин і навіть довше. Цьго вистачить, щоб завершити термінову роботу та зберегти необхідні дані. Окрім цього "безперебійники" часто купують для домашнього використання і підключають до них ПК, освітлювальні та опалювальні прилади, а також іншу домашню техніку.

Доволі часто на сайті Просто Он купують генератори електрики. Це прибори, які за рахунок переробки палива двигуном внутрішнього згоряння виробляють електроенергію. Вони користуються серед власників приватних будинків, особливо в сільській місцевості, де перебої з електрикою – часте явище. Розрізнюють бензинові та дізельні генератори, також вони відрізняються за потужністю, витратами палива та іншим параметрам. Це незамінна техніка не тільки для будинку та дачі, але також для підприємств, офісів, будівельних майданчиків, торгових точок та т д.

Якщо в мережі подаються електроенергія не найкращої якості, допоможуть стабілізатори напруги. Вони вирівнюють амплітуду вхідного струму, захищаючи підключені прилади від пошкодження. Використовують їх зазвичай як своєрідний фільтр для чутливої техніки – опалювальних котлів, холодильників, комп'ютерів.

Також в інтернет-магазині Prosto On представлені зарядні пристрої для електромобілів та інші корисні прилади, які допоможуть не залежати від електроенергії.

Наступна публікація