До 2030 року виробництво електроенергії в Україні на 50-90% будуть забезпечувати відновлювальні джерела, для чого в областях будуть створені децентралізовані енергетичні системи.
Впровадження такого рішення обговорять на 10 Міжнародному форумі та виставці постійної енергетики Центральної і Східної Європи — SEF 2018 KYIV.
За прогнозами директора компанії IB Centre Europe, голови оргкомітету 10 Міжнародного форуму та виставки постійної енергетики Центральної і Східної Європи SEF 2018 KYIV, Віталія Давія, до 2030 року на 50-90% виробництво електроенергії в Україні забезпечуватимуть поновлювані джерела, головним чином сонячні і вітрові електростанції.
Інша частина електроенергії буде генеруватися великими гідроелектростанціями, тепловими та атомними станціями, потужності яких значно зменшаться за 12 років.
Як реалізувати це в Україні
Впровадження такого рішення потребуватиме створення в областях України локальних децентралізованих енергетичних систем. Їх стабільність забезпечать високопотужні накопичувачі енергії (energy storages) та віртуальні регулятори на основі технології блокчейн. Завдяки цьому потужності відновлюваних джерел електроенергії зростуть у 9-10 разів і перевищать 12 ГВт.
Стимулом для прискорення будівництва великої кількості об'єктів "зеленої" генерації та energy storage стане стрімке падіння цін на обладнання та акумуляторні батареї — на 50-60% і 65-70% відповідно — у наступні 10 років.
Така зміна ринку технологій дозволить без зелених тарифів виробляти електроенергію, яка буде значно дешевша за електроенергію, вироблену традиційними джерелами.
"Однозначно, я намалював майбутнє, яке в нинішніх умовах, політичних і економічних розкладах, виглядає дещо футуристичним. Є багато зацікавлених у заробітку великих грошей на "мирному" атомі, вугіллі, обленерго. І децентралізація для них звучить як вирок. Але головні тренди на глобальному енергетичному ринку змінюють індустріальний ландшафт дуже швидко, і ці процеси незворотні", — впевнений Віталій Давій.
Зміни обговорять на SEF 2018 KYIV
Останні досягнення у сфері стійкої енергетики, які сьогодні змінюють світ, будуть представлені на 10 Міжнародному форумі та виставці постійної енергетики Центральної і Східної Європи SEF 2018 KYIV. Форум пройде в Києві з 16 по 19 жовтня в готелі Hilton.
SEF 2018 KYIV представить проекти в сфері стійкої енергетики потужністю понад 2 ГВт. Спікерами заходу стануть 60 міжнародних експертів, кількість учасників форуму перевищить 400 делегатів з 30 країн. Понад 100 компаній представлять свої рішення та обладнання на виставці, яка відбудеться 17-19 жовтня у виставковому центрі АККО.
Спонсори SEF 2018:
Терават Спонсор — Blockmaster
Партнер — KNESS
Гігават Спонсор — RECOM
Спонсор вечірнього прийому — Metropoliya
Генеральний Інжинірінг Партнер — Avenston
Мегаватт Спонсори — Helios Strategia, Longi, Solar Steelconstruction, Huawei (Photomate), JA SOLAR, JinkoSolar, Atmosfera, KARBON CNS , Ingeteam (Voltage Group), Talesun, Energy Alternative (Seraphim Solar), Smart Energy, Suntech
Генеральний Юридичний Партнер — Sokolovskyi and Partners
Головний Фінансовий Партнер — UKRGASBANK
Генеральний Технічний партнер — ЕКТА
Кіловат Спонсори — Eco-Optima, Zucchetti Centro Sistemi, Unisolar, Fronius, Odeskabel, 3000 energy & IBC Solar, Solar Chornobyl
Реєструйтеся на SEF 2018 KYIV і створюйте майбутнє разом з нами!
Контакти:
Тел.: 044 383 03 56
E-mail: sef@ibcentre.org