До свята Водохреща компанія "Небесна Криниця" подарувала своїм клієнтам освячену воду

Дата публікації
Перегляди
214
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До свята Водохреща компанія "Небесна Криниця" подарувала своїм клієнтам освячену воду

Якщо ви не встигли освятити воду на Водохреща, "Небесна Криниця" зробила це за вас: освятила і доставила прямо додому або в офіс святу воду в 5 літровій тарі разом зі звичайною водою.

Це вже стало традицією по-особливому відзначати свято Водохреща. Щороку компанія запрошує на завод священника і проводить обряд освячення води.

"Свято Водохреща - це саме той день, коли ми можемо виразити свою вдячність та турботу про клієнтів. Далеко не кожен житель мегаполісу має можливість освятити воду в храмі. Саме тому щороку в цей день ми даруємо нашим клієнтам 5 літрів освяченої води з побажанням здоров'я та благополуччя в новому році" - розповідає директор з розвитку компанії "Небесна Криниця" Євгенія Кривонос.

Водохреща - останнє велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке нагадує нам про цілющі властивості води. Вважається, що водохресна вода набирає особливу силу і цілющість. Цією водою лікують рани, кроплять кожен куточок свого житла, що б в будинку був порядок і спокій. Крім того, як стверджують вчені, молитва по-особливому впливає на структуру води і відповідно на організм людини. Слова, що несуть добро, підвищують енергетику води, структурують її і позитивно впливають на людський організм.

 

Компанія "Небесна Криниця" завжди ставить на перше місце якість і турботу про клієнта, тому всі хто не встиг освятити воду в переддень свята, отримають її вже освяченою з доставкою додому.

Дата публікації
Перегляди
214
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація