Доступне житло від державної корпорації "Укрбуд"

Дата публікації
Перегляди
146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Доступне житло від державної корпорації "Укрбуд"

Серед столичних забудовників активно проявляє себе корпорація "Укрбуд". Це державна структура, яка основний акцент робить на соціальне житло.

Серед столичних забудовників активно проявляє себе корпорація "Укрбуд". Це державна структура, яка основний акцент робить на соціальне житло.

Ще кілька років тому про неї мало хто знав, але сьогодні корпорація не лише не припинила свою діяльність, як багато великих забудовників, а й активно вводить в експлуатацію нові об'єкти.

У чому секрет державного забудовника

Погіршення економічної ситуації в країні, падіння попиту на житлову та комерційну нерухомість — чинники, які не сприяють активному розвитку будівельного ринку. Чому ж одні компанії пішли з арени у момент кризи, а інші, такі як "Укрбуд", не тільки зачепилися, але й стрімко набирають обертів?

Все питання в фінансуванні. Забудовник може отримати гроші на будівництво із таикх джерел:

  • закордонні інвестори;
  • національні банки;
  • власні кошти;
  • альтернативні джерела.

На жаль, зарубіжні інвестори не поспішають вкладати великі суми в українську нерухомість. Вітчизняні банки переживають не найкращі часи. В умовах, коли власних коштів недостатньо, забудовники змушені шукати інші шляхи фінансування. Корпорація "Укрбуд" побачила альтернативне рішення в приватному інвестуванні.

Будівництво житлових комплексів (РК) проводиться на гроші майбутніх власників житла. Вони одночасно є інвесторами і власниками, що дозволяє гарантувати успішне будівництво будинку. Натомість забудовник бере на себе зобов'язання побудувати ЖК і в термін ввести його в експлуатацію. Корпорація "Укрбуд" успішно справляється з узятими зобов'язаннями. Тільки за останні 5 років збудовано 50 об'єктів житлового будівництва.

Особливості програми "Доступне житло"

Державна корпорація "Укрбуд" не тільки займається зведенням сучасних житлових комплексів, а й пропонує забудовникам брати соціальну відповідальність на себе. Незважаючи на те що купівля \ продаж нерухомості — це бізнес, Юрій Пелих, голова ради директорів, повідомив про початок акції "Доступне житло".

Суть програми — в істотному зниженні вартості квадратних метрів в деяких квартирах корпорації. Ціна в 13,5 тис. грн за квадратний метр — це мінімальний показник на столичному ринку. Він дозволяє прирівняти об'єкти "Укрбуд" до недорогого, але модного смарт-формату або до житла в передмісті. В акційній пропозиції беруть участь не тільки малогабаритні одно-, а й дво-, трикімнатні квартири.

Програма "Доступне житло" діє обмежений час. Покупці, які встигли скористатися акційною пропозицією, змогли купити однокімнатні квартири площею в 30 м² всього за 405 тис. грн, що на 75 тисяч дешевше колишньої ціни.

Програма — це не роздача подарунків, а цілком раціональне і прораховане рішення. За рахунок відмови від численних підрядників і формування власного штату співробітників корпорація скоротила витрати на будівельні процеси та маркетингову стратегію. Це дозволило запропонувати кінцевому споживачеві житло за бюджетною ціною без погіршення якості. Квартири розташовані в 5 ЖК корпорації, в таких столичних районах, як Дарницький, Святошинський та Голосіївський. Більш детальну інформацію можна отримати в департаменті продажів "Укрбуд".

Дата публікації
Перегляди
146
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація