Ecolines і Автолюкс запропонували ряд нових автобусних маршрутів

Ecolines і Автолюкс запропонували ряд нових автобусних маршрутів

Один з лідерів європейського ринку автобусних перевезень, компанія Ecolines, спільно з українським оператором Автолюкс запропонували українцям низку нових автобусних маршрутів.

Компанії Ecolines і Автолюкс, які зовсім недавно оголосили про злиття, почали реформувати діючі в Україні автобусні маршрути. Основне нововведення, яке дозволило спростити всю концепцію подорожей, полягає в об'єднанні українських і європейських міст в єдину систему. Тепер для того, щоб потрапити в Європу з мінімальним числом пересадок, досить купити один квиток. Для більшості маршруток основний пересадковою станцією стала столична АС "Видубичі".

Основний виграш українських клієнтів альянсу перевізників полягає в спрощенні логістики. Нові маршрути діють з наступних міст: Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро та ін. З України тепер можна швидко і зручно виїхати до Кракова, Вільнюса, Таллінн, Мінськ, Варну, Варшаву та інші. Ecolines і Автолюкс можуть запропонувати конкурентні в порівнянні з авіа- та залізничним транспортом ціни. Формат альянсу також сприяє проведенню всіляких акцій, які дають можливість пасажирам заощадити на поїздках.

Найкраще філософія альянсу описана в слогані "Відкривайте нові країни з Ecolines, повертайтесь додому всегда з Автолюкс". Перевізники прагнуть зробити подорожі Європою доступними для всіх українців.

Злиття дозволить компанії Автолюкс значно оновити автопарк. Ecolines акцентує увагу на безпецы та комфорты пасажирів, тому після об'єднання компаній цей принцип повною мірою пошириться на Автолюкс. Квитки на нові та існуючі рейси доступні на сайтах autolux.ua, Ecolines.ua і в касах підприємств. На сайтах можна детально ознайомитися з діючими маршрутами і вартістю поїздок.

Контакти:

+38 (044) 594-90-10,

Ecolines@Ecolines.ua,

Ecolines.ua.

Наступна публікація