Експерти рекомендують продовжувати своє життя самостійно

Експерти рекомендують продовжувати своє життя самостійно

За прогнозами футурологів, незабаром технології дозволять продовжити своє життя на термін, що перевищує прожитий рік. 

Тобто, потенційно, можна буде жити нескінченно - поки повністю не зноситься тіло або окремі органи. У той же час медики стверджують, що регулярні заняття спортом одночасно продовжують життя і сприяють оновленню і зміцненню організму. Навіть з умінням продовжувати життя фізичного тіла його необхідно буде підтримувати в належному стані. Як - можна дізнатися в спортивних клубах Nolimits, що зараз відкриваються по всьому світу, включаючи і Київ, де вже працює клуб майбутнього.

Традиційні тренажери і спортивні зали - справа молодих. Люди середнього віку і літні люди України часто обмежуються прогулянками або пробіжками при мінімальному фізичному навантаженні в побуті. Справа в тому, що творці традиційних спортивних залів культивують образ відвідувача як "качка". Зрілі ж люди в таких клубах, часом, не можуть знайти собі місце: мало того, що атмосфера переповненого молодими гормонами залу не відповідає їх розумінню "комфортного місця", вони також можуть зробити помилку при виконанні вправи, що загрожує травмами. Мета людей старшого покоління - зберегти або навіть повернути здоров'я, поліпшити основні показники життєдіяльності організму, як, наприклад, обмін речовин, зміцнити м'язи і зв'язки. А підняття величезних штанг і багатокілометрові забіги - не найкращий для цього спосіб.

Але в інноваційних клубах, як клуб Nolimits, що відкрився нещодавно в Києві, відвідувачам зрілого віку буде комфортно, як ніде: тут ніхто не хизується підйомом важкої ваги, так як ніхто, крім того, хто займається на тренажері, не бачить його навантаження. Тут не можна помилитися з виконанням вправи, ніхто не буде стояти "над душею", натякаючи на те, що настав час звільнити місце. Ідеологія клубів Nolimits більше зосереджена на тому, щоб робота на тренажерах була безпечною, без непотрібних надмірних навантажень, і при цьому приносила найбільший результат.

Експертна оцінка підтверджує: 35-хвилинне тренування на таких тренажерах 6 раз в місяць - в 15 (!) разів ефективніше, ніж традиційні тренування. Секрет - в безперервному круговому тренуванні, чергуванні безпечних кардіо навантажень і роботи з вагами, і, що найголовніше, робота і на ексцентричній, і на концентричній фазі. Тобто, якщо при традиційному жимі штанги від грудей спортсмен ривком піднімає вагу, а потім практично упускає його, в тренажерах Milon реалізована можливість працювати з навантаженням і при скороченні м'язів, і при їх розтягуванні. Більше того, так як будова тіла людини дозволяє при розтягуванні м'язів приймати на себе навантаження, яке приблизно на 30% перевищує максимальне навантаження скорочення цих м'язів, в тренажерах Milon, які використовуються в клубах Nolimits, робоча вага в різних фазах вправи змінюється відповідно, допомагаючи організму працювати на повну силу. При цьому навантаження знаходиться під контролем електроніки: якщо спортсмену буде важко прийняти поточний вагу, тренажер сам її скине, і, звичайно, жоден тренажер не може за своєю конструкцією обрушити вагау на відвідувача, як це буває зі штангами.

Відсутність травматичності, "м'які", але набагато більш ефективні тренування, допомагають досягнути неймовірних успіхів "віковим" відвідувачам. У Європі тема продовження фізично активного життя надзвичайно популярна, і тому клуби Nolimits користуються великою популярністю не тільки серед спортсменів, молоді та пацієнтів, які потребують фізіотерапії в зв'язку з реабілітацією після травм, а й серед пенсіонерів!

Незвичні тренування, що дивують своєю ефективністю, вже дають свої плоди для багатьох з них. Наприклад, Олена Поспішілова, мешканка Праги, де розташований клуб Nolimits, аналогічний клубу в Києві, після регулярного відвідування Nolimits зуміла поліпшити свою фізичну форму настільки, що виграла золоту медаль на змаганнях з плавання серед ветеранів. Сама чемпіонка стверджує, що тренування допомагають їй підтримувати хорошу форму, оскільки одного лише басейну недостатньо. Крім того, тренування в клубі Nolimits не займають багато часу і не є одноманітними - чим грішать традиційні тренування в "качалках".

Таким чином, заняття на тренажерах Milon підтверджують результати експертних оцінок і дійсно допомагають досягнути небувалих результатів навіть (і саме!) людям старшої і літній вікової групи.

Наступна публікація