Електронні сигарети допоможуть кинути палити

Електронні сигарети допоможуть кинути палити

На жаль, поки немає достовірних дослідних даних, що свідчать про те, що електронні сигарети гарантують розставання з нікотиновою залежністю.

Тим не менш, поширення електронних сигарет і перехід багатьох курців на електронні девайси свідчить, що вони, як мінімум, мають певні переваги перед тютюном. Одне з досліджень Бостонського університету також показало, що майже третина курців після переходу на електронні сигарети, не повертається до тютюну. У пластирів і нікотинової жуйки цей показник майже в два рази менше.

Деякі курці, які після багаторічної звички затягуватися тліючим тютюном, перейшли на електронні сигарети зазначили, що вони дійсно допомагають кинути палити.

Для цього важливо правильно вибрати електронну сигарету і рідина, в залежності від ваших особистих переваг, інтенсивності і звичок куріння. Купівля неякісного пристрою і неправильний вибір рідини відбивають охоту курити щось крім вже знайомого тліючого бичка. Більше того, необхідно вирішити, чи будете ви кидати курити за допомогою електронної сигарети взагалі або просто перейдете на паріння. Від цього буде залежати подальший план дій.

Якщо ви вирішили або кидати палити менше, наступним етапом стане поступове зниження вмісту нікотину в картриджах. На думку ряду курців, якщо починати відразу з низького вмісту нікотину, ви не будете накуриваться і повернетеся до звичайного тютюну. За бажанням, знижувати вміст нікотину можна не поспішаючи, не більш ніж на 3 мг/мл, раз на 1-3 місяці. Поступово курець можна знизити споживання з 12-18 до 3 або 0 мг/мл Зниження споживання нікотину різко до нуля може розчарувати вас в електронних сигаретах, і ви повернетеся до більш згубною звичкою.

Відзначимо, що деякі парильники, які знизив вміст нікотину до нуля або мінімального комфортного значення, починають зменшувати періодичність паріння до 1-2 разів на добу, а потім 1-2 рази в тиждень або місяць. Кінцевим підсумком боротьби з залежністю за допомогою електронних сигарет стає повна відмова від нікотину або навіть паріння "нульовим" картриджем.

Назвати электронные сигареты повністю нешкідливими не можна. Вони менш шкідливі, ніж тютюнові вироби, але не небезпечні. Справа в тому, що в рідини, з якої пристрою роблять пар, що містять нікотин. Крім того, стандартів виробництва цих рідин поки не існує, тому крім нікотину в дешевих заправках продукції і несумлінних виробників можуть бути знайдені й інші небезпечні домішки.

Тим не менш, в процесі польоту ви не вдихаєте смоли і продукти горіння. Деякі початківці парильники відзначають покращення самопочуття, відсутність задишки, здоровий колір обличчя і повернення нюху.

Наступна публікація