Фабрика Aneles — пошив якісного спецодягу

Фабрика Aneles — пошив якісного спецодягу

Прогресивна швейна фабрика Анелес менш, ніж за один рік своєї діяльності відшила 10 000 виробів.

На сьогоднішній день, наша фабрика виготовляє 2000-4000 одиниць спецодягу в місяць. Весь спецодяг, який було виготовлено на замовлення відповідає найвищим стандартам якості за доступною ціною в порівнянні з іншими швейними фабриками в Україні. Один з принципів компанії — ми створюємо не просто одяг, а образ Вашої компанії. Сумарний досвід роботи команди виробництва спецодягу Анелес — 314 років. Високий професіоналізм і відповідальність до роботи залучає нових клієнтів і на постійній основі співпрацюють постійні замовники спецодягу.

Керівники сучасних підприємств розуміють важливість корпоративного стилю одягу їх співробітників. Адже співробітники є обличчям компанії, а їхній одяг — неповторним і незабутнім стилем в роботі. Керівництво не шкодує сил і грошей для того, щоб забезпечити своїх співробітників фірмовим спецодягом з відповідним логотипом на ньому.

Менеджери, які відповідальні за корпоративний стиль одягу, розуміють, що краще замовляти спеціалізовані костюми на перевірених підприємствах, у яких є багаторічний досвід роботи і позитивні відгуки. Також у Анелес є міжнародний сертифікат ISO 9001 що діє до: 2015. Даний сертифікат підтверджує відповідність системи управління якістю нашої компанії і управління виробництвом міжнародним стандартам, що забезпечує високу якість продукції, що виготовляється.

Пошиття корпоративного одягу для самих різних цілей краще довірити компанії Aneles, яка має низку переваг:

●      спецодяг за індивідуальним замовленням в термін;

●      пробний екземпляр виробу — безкоштовно;

●      виконуємо роботи будь-якої складності;

●      використовуємо тільки високоякісні матеріали і фурнітуру;

●      наносимо логотипи;

●      працюємо по всій Україні і Європі;

●      доступні і лояльні ціни.

Швейне підприємство Анелес створює спецодяг:

●      для іміджу;

●      для єдності;

●      для захисту;

●      для інфраструктур;

●      для Horeca;

●      для спеціальних подій.

У Aneles можна замовити все: починаючи від рукавичок, закінчуючи зимовими теплими куртками і спецодягом для металургів і зварювальників. До кожного замовлення фахівці швейного виробництва Анелес підходять індивідуально. Створюючи спецодяг враховується її цільове призначення, кліматичні умови, умови експлуатації майбутніх виробів.

Наступна публікація