Фаворити Успіху 2016: інтернет-магазин жіночого одягу Answear.ua став галузевим переможцем

Фаворити Успіху 2016: інтернет-магазин жіночого одягу Answear.ua став галузевим переможцем

Споживчі переваги галузевого конкурсу "Фаворити Успіху 2016" були віддані інтернет-магазину жіночого одягу Answear.ua.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 8 червня 2017 року.

Для визначення рейтингів учасників приймається до уваги думка рядових споживачів, галузевих експертів, враховується точка зору знаменитостей — публічних людей, творчої і ділової еліти.

Результати аналізу запевняє маркетингова дослідницька компанія InMind, а після цього вони відправляються на аудит в Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). Багатоетапна процедура дозволяє демократично і неупереджено визначати дійсних лідерів у кожній з категорій.

Співробітники компанії Answear.ua відзначили, що перемога не стала для них сюрпризом, але в черговий раз підтвердила плідність їх праці. Коментуючи визнання з боку суспільства і фахівців у сфері інтернет-торгівлі, регіональний менеджер компанії Answear в Україні Віктор Супєєв зазначив: "Це досягнення говорить про правильно обраний нами вектор розвитку і мотивує на прагнення до нових успіхів".

Організатори конкурсу подякували експертам і респондентам, які брали участь в оцінюванні: "Спасибі всім, хто знайшов час і натхнення взяти участь у визначенні переможців. Завдяки вам стали відомі найбільш популярні торгові марки 2016 року, які будуть рекомендуватися в якості найкращого вибору і в новому, 2017 році, і в подальшому. Переможцями рейтингу стають номінанти, які завоювали найбільшу довіру і підтримку українців на протязі всього року. Рейтинги, отримані за результатами опитувань, відображають реальні споживчі переваги і показують динаміку змін смаків громадськості".

Про компанію:

Мультибрендовий інтернет-магазин жіночого, чоловічого, дитячого одягу, взуття та аксесуарів Answear більше п'яти років працює на європейському ринку, в Україні з 2015 року. В асортименті компанії представлено понад 250 світових брендів з більш 30 тисячами товарних позицій. Крім сторонніх марок каталог магазину включає також одяг, взуття та аксесуари власних брендів Medicine, Answear і Kiss My Dress. 

Про конкурс:

Конкурс торгових марок "Фаворити Успіху" з 2003 року визначає і викладає у відкритий доступ рейтинги кращих українських брендів, отримані на підставі громадської думки.

У рейтингу автоматично беруть участь усі без винятку торговельні марки, офіційно діючі в Україні, в категоріях, розділених за напрямками ринку споживчих товарів і послуг.

Контакти:

0 (800) 214 234,

pr@Answear.ua.

Наступна публікація