Фонд гарантування виплатив вкладникам неплатоспроможного банку "АРКАДА" уже понад 70 млн грн

Дата публікації
Перегляди
166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фонд гарантування виплатив вкладникам неплатоспроможного банку "АРКАДА" уже понад 70 млн грн

Виплата коштів здійснюється відповідно до загального реєстру.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує виплачувати кошти вкладникам АТ АКБ "АРКАДА" за договорами банківського вкладу незалежно від дати їх закінчення та за договорами банківського рахунку у межах гарантованої суми 200 тис. грн. Станом на 7 жовтня 2020 року загальна сума коштів, отриманих вкладниками цього банку, перевищила 70 млн грн.

Для отримання коштів вкладники можуть звернутися з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, та ідентифікаційним номером до будь-якого із банків-агентів Фонду: АТ "КРЕДОБАНК", АТ "ПРАВЕКС БАНК", ПАТ "АЛЬФА-БАНК", АБ "УКРГАЗБАНК", ПАТ "ПУМБ", АТ "ТАСКОМБАНК", ПАТ "ІДЕЯ БАНК", АБ "ПІВДЕННИЙ", АТ КБ "ПРИВАТБАНК", ПАТ "УНІВЕРСАЛ БАНК" або АТ "ОЩАДБАНК".

Виплата коштів здійснюється відповідно до загального реєстру – переліку вкладників банку АТ АКБ "АРКАДА", які мають право на відшкодування за вкладами до 200 тис. грн. Згідно з ним Фонд має виплатити власникам 4,6 тис. рахунків кошти на загальну суму близько 257 млн грн.

Вимоги вкладників понад гарантовану суму та інших кредиторів АТ АКБ "АРКАДА" приймаються від 1 до 30 жовтня цього року включно за адресою: вул. Ольгинська, 3, м. Київ, 01001. Для цього на вказану адресу необхідно направити письмову заяву кредитора, зразок якої розміщений на сайті Фонду в розділі "Кредиторам". Також подати свої кредиторські вимоги можна безпосередньо в банку.

Нагадаємо, що Фонд гарантування також звернувся до Кабінету міністрів України та ПрАТ "ХК "Київміськбуд" із запитом щодо призначення нового уповноваженого банку з управління активами двох пенсійних та одного дитячого фондів АТ АКБ "Аркада", який здійснював довірче управління коштами їх учасників. Згідно з законодавством відшкодування коштів, переданих банку в довірче управління, не гарантується, тому Фонд у межах своїх повноважень вживає усіх заходів для призначення нового уповноваженого банку з управління активами пенсійних та дитячого фондів банку "АРКАДА". Детальніше про це можна дізнатися за посиланням тут.

Дата публікації
Перегляди
166
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація