"Frisor Barbershop": класика і традиції перукарського мистецтва

"Frisor Barbershop": класика і традиції перукарського мистецтва

Що таке Frisor? Сьогодні відповідь на це запитання знають всі стиляги-бородані майже в усіх містах України.

Але всього три роки тому Frisor був тільки ідеєю Дмитра Верховецького. Полягала вона в тому, щоб створити відкритий простір зі створення чоловічих образів. Ця ідея була втілена в життя в 2014 році відкриттям першого Frisor на столичній Пушкінській. Своє перше дітище Дмитро повністю обставив сам. Це стосується дизайну приміщення в стилі лофт, оформленні інтер'єру в темно-смарагдовому кольорі, спеціального кінематографічного освітлення тощо.

У Frisor взяли на озброєння споконвічні англійські традиції перукарства. Ґрунтуються вони на тому, що класика - річ нестаріюча. Все що потрібно зробити - це правильно розставити акценти. Так, класичний вигляд англійського денді допрацьовують виходячи з потреб гостя барбершопу, з огляду на його стиль і особливості волосся.

Атмосфера Frisor - це атмосфера свободи і дружелюбності. Кожен, хто приходить в перукарню, це перш за все дорогий гість і друг. Та головне - це те, що цей відвідувач прийшов безпосередньо до свого друга-барбера, який як ніхто краще знає особливості його стилю.

Перш ніж стати членом великої і дружної сім'ї Frisor, кожен майстер проходить тривале навчання в школі берберів Frisor. Важливо зауважити, що це перша сертифікована школа барбурів в Україні. У ній топ-майстри розповідають кандидатам усе від А до Я про коротку, середню і довгу стрижку, про стрижку бороди і вусів, про небезпечне гоління та багато іншого. Останньою сходинкою є іспит безпосередньо засновнику Frisor Дмитрові Верховецькому.

Сьогодні Frisor - це всеукраїнська мережа барбершопов, в яку входять 18 перукарень в 12 містах країни.

https://frisor.ua/

Наступна публікація