Getcar: Автокредит на нові і б/в автомобілі

Дата публікації
Перегляди
486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Getcar: Автокредит на нові і б/в автомобілі

Фото: ТСН.ua

Взяти в кредит можна і стару машину. Однак, це набагато складніше, ніж оформити новий транспортний засіб.

Їздити на гарной автівці мрія кожної сучасної людині, у якої є на це право. Однак, людські доходи сьогодні мотивують придбати бу авто в кредит так, як на потрібний час відсутня готівка. Люди наважуються на такий крок, котрим авто потрібна вже зараз. Але так чи легко буде придбати машину, що була у вжитку, в кредит?

Чим старий автомобіль краще нового?

Звичайно ж, ціною, та й розбити таку машину не так шкода, як новеньку. Саме з цієї причини автоінструктора радять новоспеченим водіям їздити перший час на дешевих транспортних засобах. Але покупка б / в автомобіля в кредит - не таке вже й проста справа. Банку потрібно, щоб в якості застави по кредиту був представлений абсолютно справний, не старий і абсолютно чистий з юридичного боку автомобіль.

Взяти автокредит у банку, звичайно, можна, але фінансові організації дуже неохоче дають гроші, та й то лише на певних умовах:

1. Купується вами авто повинно бути не старше п'яти років від роду, в іншому випадку ваша заявка буде відхилена.

2. Банки найбільше воліють співпрацювати з автосалонами, які продають як нові, так і позичена транспортні засоби. Це пов'язано з тим, що в салоні майже немає ризику придбати викрадену машину або автомобіль в поганому технічному стані.

3. Ви точно не отримаєте кредит, поки не застрахуете придбану машину (причому іноді потрібно на ОСАГО, а ще й КАСКО). При цьому укладати договір треба не на рік, а на термін погашення кредиту. Якщо з автомобілем щось трапиться, то страхові виплати отримає банк, адже саме він юридично буде власником автомобіля, поки ви не погасите боргові зобов'язання до копієчки.

Фото: ТСН.ua

Щоб повноправно розраховувати на кредит, треба надати банку абсолютно всі документи, які йому потрібні. Фахівці їх перевірять, а потім вирішать, давати "добро" на видачу кредиту чи ні. Але навіть якщо кредит вам будуть згодні дати, ви все одно змушені накопичити 40% суми. Правда, це орієнтовна цифра, і кожен банк в залежності від своїх умов вимагає 30-50%.

Як бачите, взяти в кредит можна і стару машину. Однак, це набагато складніше, ніж оформити новий транспортний засіб. Втім, варіант є й інший - ви збираєте половину вартості передбачуваного автомобіля, а решту добираєте звичайним споживчим кредитом. Це набагато простіше, та й машина у власності буде у вас, а не у банку.

Контакти GETCAR:

Адреса: м.Київ, пр-т Степана Бандери, 20 (на території АЗС)
Мобільний: 595 (короткий номер з мобільного)
Email: sales@getcar.com.ua
Сайт: getcar.ua

Дата публікації
Перегляди
486
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація