Глава інтернет-сервісу LeoGaming Олена Дегрік – про становище на українському ринку ігрових платежів

Глава інтернет-сервісу LeoGaming Олена Дегрік – про становище на українському ринку ігрових платежів

Завершується 2017 рік, настає час говорити про підсумки.

Яким цей рік був для українських бізнесменів? Які нові тренди з'явилися на ринку, які знакові події відбулися, якими здобутками хочеться поділитися з громадськістю? Олена Дегрик, засновник і глава процессинговой компанії LeoGaming, поділилася своїм баченням ситуації, що склалася на ринку платежів онлайн-розваг.

Ви створили компанію, що займається прийомом платежів в сфері онлайн-ігор. Яким був для Вашого бізнесу рік, що минає? І чи можете Ви виділити якісь фактори, які вплинули на поведінку користувача?

Олена Дегрик: Можна сказати, що 2017 рік був стабільний для багатьох моїх колег-бізнесменів. На валютному ринку не спостерігалося істотних коливань, і у більшості керівників з'явилася можливість частково проіндексувати зарплати персоналу, що спричинило за собою зростання платоспроможності наших клієнтів. Підводячи підсумки року, ми побачили, що середній чек користувача компаній-партнерів — термінальних мереж — виріс на 10-15%. Також спостерігалося зростання числа онлайн-переказів на користь найбільш популярних сервісів. Для кожного учасника ринку електронних платежів це — хороший знак і чудовий привід підняти на нову висоту рівень послуг, що надаються. Ми ж, у свою чергу, будемо намагатися надати клієнтам ширший каталог сервісів.

Чи маєте Ви на увазі те, що в 2018 році нам слід чекати від LeoGaming виходу на вітчизняний ринок нового сервісу?

Олена Дегрик: Мої слова не є заявою або ствердженням. Скоріше мова йде про те, що стратегія розвитку LeoGaming будується на залученні уваги провідних видавців онлайн-ігор до українського ринку. Ми намагаємося забезпечити для партнерів по бізнесу найсприятливіші умови для прийому платежів. Тим більше, що в нашій країні спостерігається впевнене зростання кількості гравців, і до світу інтернет-розваг активно підключається не тільки молодіжна, але і більш зріла аудиторія. Втім, це — не найголовніше. Ринок онлайн-ігор стає більш цивілізованим, «піратський» контент поступово вимирає, поступаючись місцем ліцензійній продукції. І ще: найбільш активні клієнти поки за звичкою вибирають для поповнення балансу платіжні термінали, але кількість транзакцій з використанням банківських карт неухильно зростає. Приємно те, що для будь-якої категорії клієнтів ми надаємо зручне і просте платіжне рішення.

Як Ви плануєте будувати роботу в наступаючому році?

Олена Дегрик: Зовсім недавно відомий магазин інтернет-ігор Steam, який побачив перспективу розвитку українського ринку онлайн-розваг, ввів у себе гривню як валюту розрахунку. Це дозволило зробити ціни на ігри більш зрозумілими і доступними для користувача. Інтенсивний та екстенсивний розвиток ринку ігрових платежів спонукає працювати над свіжими ідеями, які будуть цікаві й вигідні і клієнтам, і бізнес-партнерам.

Наступна публікація