Годинники Casio зарекомендували себе в Україні. Особливості та переваги

Годинники Casio зарекомендували себе в Україні. Особливості та переваги

Фото: ТСН.ua

Casio - це цілком гарні, стильні і головне - багатофункціональні годинники, які зараз популярні, у всьому просторі колишнього "СНД", у тому числі і в України.

У минулому, до деяких електронних годинників  завжди було, м'яко кажучи, скептичне ставлення. Мовляв, дешеве китайське виробництво... Не те, що швейцарські механізми. Однак думка громадськості змінилося, коли в 1946 році в Японії був запущений бренд "Casio".

На поточний день він представлений у багатьох країнах світу, а також пропонує наручні годинники середньо-бюджетного варіанту. Це цілком гарні, стильні і головне - багатофункціональні годинники, які зараз популярні, у всьому просторі колишнього "СНД", у тому числі і в України.

Перші моделі Casio:

Найбільш ранні моделі годин поєднували в собі кілька функцій:

  • час

  • будильник

  • календар

Сучасні моделі набагато більш корисні й зручні. Японський виробник намагається привнести в випускаються годинник максимум практичності. А головне, робить пристрої по-справжньому якісними.

Переваги Casio

Найбільш популярні моделі знаходяться за адресою Casio- ukr - Casio часы, якими володіють, більшість моделей годинників "Касіо" мають, схожим переліком переваг:

• великий вибір модельних лінійок. Крім класичних годин, представлені вироби для спортсменів, в стилі мілітарі, жіночі, а також дитячі наручний годинник;

• висока надійність і міцність за рахунок хороших матеріалів. Електронний годинник мають не меншу захистом від ударів і інших стихій, ніж механіка зі Швейцарії;

• довговічність терміну служби. Завдяки розробці інноваційного "вічного" акумулятора, годинник Casio можуть пропрацювати без зміни батарейок понад півстоліття;

• багатофункціональність. Пристрої Casio з останніх модельних лінійок забезпечені додатковими опціями, здатні задовольнити, як екстремалів, так і ділових людей.

Купувати годинник Casio щоб уникнути підробок рекомендується виключно в перевірених центрах і у офіційних дилерів. Модельна лінійка годин пропонує більше 15 різних серій, серед яких моделі з абсолютно герметичних корпусом, призначені для дайверів, а також з GPS навігатором на дитячих G-Baby моделях.

Наступна публікація