GPSWOX і carVertical уклали договір про співпрацю

GPSWOX і carVertical уклали договір про співпрацю

Технологія інтернету речей у найближчому майбутньому стане доступна автолюбителям.

Компанії GPSWOX і carVertical уклали договір про співпрацю щодо створення спільного інноваційного продукту — OBD-трекерів, за допомогою яких власники автомобілів зможуть регулювати фінансові питання зі страховими компаніями, контролювати технічний стан транспорту і відстежувати його місце розташування і рух в режимі реального часу.

Устаткування легко інтегрується практично в будь-який автомобіль і сумісне з більш ніж 600 трекерами. Перевагами новинки є інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, високий рівень захисту даних і прийнятна вартість.

Співпраця GPSWOX і carVertical. Чого варто очікувати?

Проект передбачає розробку OBD-трекерів, які можна легко інтегрувати в будь-який автомобіль. Це дозволить власникам оптимізувати процес виконання рутинних завдань: страхові виплати, відстеження місцезнаходження авто і його пересування в режимі реального часу, контроль технічного стану транспортного засобу.

Про GPSWOX і carVertical. Діяльність і перспективи

Компанія GPSWOX, що розробляє GPS-додатки, вже багато років посідає провідні позиції в цій області. Програмне забезпечення бренду відрізняється високою якістю, універсальністю, функціональністю, простотою експлуатації, які гідно оцінили такі компанії, як: Coban, Meitrack, Tracking Fox, Teltonika та інші.

carVertical надає своїм клієнтам інноваційне рішення щодо збору даних — OBD-трекер. Він накопичує інформацію про транспорт і передає її на сервер, який структурує цю інформацію в базі даних. Інформація конфіденційна і має високий рівень захисту за технологією блокчейн.

Переваги OBD-трекерів

Впровадження в автомобіль трекера дозволить власнику:

●     Стежити за автомобілем у режимі реального часу. Устаткування відстежує пересування автомобіля і передає інформацію в бази даних компанії carVertical. Власник автомобіля має доступ до цієї інформації і може зробити запит за будь-який період.

●     Технічний контроль. Трекер відстежує технічний стан автомобіля тим самим забезпечуючи комфорт і безпеку власника.

●     Вигідна страховка. Трекер відстежує стиль водіння власника, що дає можливість отримати оптимальні умови страховки.

Наступна публікація