Гроші в кредит від Cashpoint: короткострокова позика на вигідних умовах

Гроші в кредит від Cashpoint: короткострокова позика на вигідних умовах

Компанія Cashpoint не збирає інформацію про позичальників і готова допомогти клієнтам, яким відмовили інші фінансові організації.

Мікрокредитування в сучасних умовах набуває все більшої популярності серед всіх верств населення. Де краще взяти гроші в кредит — в банку, в ломбарді або в одному з розташованих поблизу відділень Cashpoint? В останньому випадку кожен потенційний клієнт може розраховувати на швидку фінансову допомогу і отримання позики до 7000 гривень без зволікань і з мінімумом документів. Для цього достатньо познайомитися з пропозиціями компанії на офіційному сайті і залишити заявку із зазначенням телефону для зворотного зв'язку.

Отримання позики від Cashpoint: швидко, вигідно і просто

На відміну від банківських установ, які видають мікрокредити на карту або готівкою, компанія Cashpoint не вимагає від клієнтів наявності великого списку документів. Може запропонувати кращі умови для кредиту без застави, довідки про наявність постійного місця роботи, поручителів і документа, що підтверджує рівень доходів позичальника.

Для цього потрібно виконати всього три кроки:

  • Зайти на сайт і заповнити заявку, вказавши суму, яка вам необхідна.
  • Дочекатися дзвінка оператора, який після короткої бесіди підтвердить заявку.
  • Прийти особисто в одне з розташованих поблизу відділень Cashpoint, взявши з собою тільки паспорт та ІПН.

Робота з клієнтами, які досягли повноліття і мають громадянство України, проводиться незалежно від їх матеріального становища. Це означає, що отримати кредит в Cashpoint можуть люди з тимчасовим місцем роботи, пенсіонери, жінки, що знаходяться в декреті і багато категорій населення, яким банки відмовляють у видачі позики.

Якщо ви не знаєте, де взяти позику, і шукаєте розташоване поруч відділення компанії, скористайтеся додатковим сервісом на сайті, де вказані адреси Cashpoint в вашому місті і час їх роботи.

Компанія Cashpoint видає кредити по всій Україні на найвигідніших умовах: в зручному для вас місці, на термін до 15 днів і без прихованих комісій. Більш детальну інформацію завжди можна уточнити на сайті або у наших консультантів, з якими можна зв'язатися в телефонному режимі.

Переваги мікрокредитування в Cashpoint

Складна матеріальна ситуація може торкнутися будь-якої людини. Якщо вам терміново потрібні гроші на лікування, ремонт, оплату навчання або поїздку — у нас ви можете оформити позику на карту без відмови. Навіть якщо банк готовий буде видати вам аналогічну суму, після звернення із заявкою вам доведеться чекати до 3 днів, що може погіршити наявні фінансові проблеми. Якщо ж кошти вам потрібні негайно і ви не знаєте, де найкраще взяти гроші в кредит, ми пропонуємо кредити на суму до 7 тисяч гривень з оформленням договору всього за 20 хвилин.

Переваги компанії:

  • Кредит без застави, поручителів і списку довідок.
  • Розумна процентна ставка. Ви оплачуєте тільки відсотки за період використання кредиту.
  • Термін погашення позики — до 15 днів.
  • Можливість виплати кредиту онлайн за допомогою спеціальної форми на нашому сайті.
  • При неможливості знайти кошти для погашення позики — можливість пролонгації на вигідних умовах.
  • Бонуси для тих, хто звернувся за позикою вперше. Ми даруємо клієнтам кредитні канікули: 5 днів без виплати відсотків.

Зверніть увагу: Cashpoint не збирає інформацію про позичальників і готова допомогти клієнтам, яким відмовили інші фінансові організації. Не знаєте, де взяти гроші терміново з поганою кредитною історією? Звертайтеся в Cashpoint, і ви отримаєте миттєву фінансову підтримку.

Європейський рівень обслуговування при оформленні позики

Щоб максимально спростити процедуру отримання кредиту, ми рекомендуємо ознайомитися з умовами на сайті. Почніть з реєстрації онлайн, щоб вам стали доступні всі функції. Для цього заповніть електронну форму із зазначенням телефону та поштової адреси, а також особистих даних. Щоб надалі зайти на сайт для отримання кредиту, буде достатньо ввести ім'я та пароль.

Виберіть відповідний термін для кредитування (від 3 до 15 днів) і вкажіть бажану суму. Дата повернення і відсоток за користування розраховуються автоматично, що дозволяє обдумати рішення про взяття позики до звернення до відділення Cashpoint. Для отримання готівки слід дочекатися дзвінка оператора, після чого підійти з мінімальним пакетом документів до найближчого пункту обслуговування клієнтів, де можна терміново взяти позику і укласти кредитний договір.

Якщо ви вже є клієнтом, але відчуваєте труднощі з погашенням кредиту, можете скористатися вигідними умовами пролонгації. Використовуйте можливість погасити частину тіла кредиту, тільки відсотки або продовжити термін використання позики і сплатити пеню за прострочення. Якщо ж у вас залишилися питання з приводу оформлення кредиту в Cashpoint, на них вам завжди дадуть відповідь консультанти компанії — онлайн або по телефону.

Наступна публікація