Guess — стиль в кожному елементі

Guess — стиль в кожному елементі

Американська мода в поєднанні з європейською витонченістю — ось рецепт успіху Guess на світовій арені брендового одягу та аксесуарів. Ще не знайомі — спробуйте і ви.

Guess — глибина в простому

Іноді історія створює прецеденти, які повністю змінюють сприйняття людей на той чи інший предмет їх побуту. Даному бренду вдалося змінити погляд на всю індустрію в цілому завдяки новаторському підходу братів Marciano. Саме вони побачили можливість в звичному усталеному стилі, який можна було б розвинути до світового рівня високої моди. 

Йдеться про джинсовий одяг, який перестав бути звичним атрибутом зручного повсякденного лука. Він став справжнім елементом сучасного стилю, в звичному розумінні якого ми знаємо їх до сих пір. Абсолютно легендарна марка, яка з часом тільки більш посилила свої позиції, і зараз є однією з найбільших і впливових фірм, представлених широкому колу покупців в сфері виробництва одягу і аксесуарів. За багато років розвитку компанії в її цілях і прагненнях змінилося не багато. Заплановане творцями невпинно дотримується і застосовується в кожній новій колекції, разом з тим регулярно розширюючи можливості всіх шанувальників Guess

Головним принципом для творців завжди було прагнення до стильних інновацій разом з абсолютно новим поглядом на світові тренди. При цьому продукція завжди залишається в рамках, прийнятих суспільством. Це не авангард або експерименти з елементами різного походження. Це унікальний стиль, який став візитною карткою. Він знайшов безліч шанувальників серед публічних персон починаючи від кінозірок, і закінчуючи найвідомішими фотомоделями. А найголовніше — тепер він доступний і вам.

Американська стилістика в переплетенні з витонченістю європейських мотивів модного світу: сумка від Guess — такий же бажаний аксесуар, як і продукція від найвідоміших італійських дизайнерів. Все це сталося завдяки постійній увазі до матеріалів, пошиття та дизайну кожної нової позиції, випущеної брендом. Напевно, в цьому криється головний секрет успіху — пильна увага і найкраща якість. 

Але не тільки цим знаменита марка. Їх відмінною рисою є неперевершене почуття балансу деталей декору, і натуральних матеріалів виготовлення. Все виглядає стримано, і відкрито, при цьому дотримуючись єдиної картини думки творця. З іншого ж боку не помітити такий елемент зовнішнього вигляду практично неможливо — він приковує погляди і увагу надовго, навіть без потреби пояснювати, ким ця річ була виготовлена. 

І, звичайно, неперевершене взуття, яке отримало світову популярність завдяки своїм відмінним якостям зовнішнього вигляду: витончене, жіночне, і при цьому повне життя, ідей і натхнення. Класика, або неформальні кросівки і снікери — що завгодно, щоб вам було зручно і доречно знаходитися в будь-якій обстановці — від урочистих заходів і строго робочого дрес-коду до звичайних прогулянок або повсякденних справ в місті. Все це, та багато іншого ви можете придбати у великому інтернет-магазині Md Fashion. Тільки оригінальні товари з офіційною гарантією якості.

Наступна публікація