Хостинг-сервери із захистом від DDoS-атак

Дата публікації
Перегляди
566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Хостинг-сервери із захистом від DDoS-атак

Сучасні загрози змушують постійно відволікатися від ведення бізнесу або нести великі втрати при DDoS-атаках. Виділені захищені сервера в Європі зможуть гарантувати не лише безпеку, але і конфіденційність.

Недостатній рівень захисту сайту від DDoS-атак надовго виведе його з ладу або повністю паралізує роботу всієї комерційної або інформаційної компанії. Зазвичай атаки потрібні для отримання значного фінансового відшкодування за їх припинення. 

Спочатку хакери сканують мережу і виявляють слабкі, вразливі місця потрібного їм серверу, які згодом стануть причиною його перевантаження. 

Перевіреним і недорогим способом гарантованого захисту може стати перенесення сайту на захищений потужний сервер компанії MACHOSTER. Це один з найбільш безпечних і порівняно дешевих варіантів вирішення проблеми. Щоб дійсно захистити сайт від можливих масованих атак, знадобиться надійний хостинг з широким інтернет-каналом і спеціально розробленою системою DDoS-захисту. 

У систему увійшли різні фільтри, які забезпечують перевірку вхідного трафіку і відсів шкідливих, непотрібних і пошкоджених пакетів. Завдяки цьому зберігається ресурс серверу. Подібні фільтри забезпечать сайту найнадійніший захист. 

Кілька більш дорогим варіантом буде захист сайту без його переміщення на спеціальний сервер. В цьому випадку весь вхідний трафік перенаправляється і пропускається через віддалену систему фільтрів. Після обробки та очищення від шкідливих пакетів він повертається до хостингу. Ступінь захисту залежить від потужності інтернет-каналу оператора. 

У такій послузі можуть бути зацікавленими власники популярних ігрових серверів: конкурентна боротьба вимагає відповідної підготовки і надійних захисних заходів. Захистивши свій сервер від хакерських атак, можна бути впевненим у збереженні інформації та працездатності серверу. 

Підключення послуг компанії по DDoS-захисту і техобслуговуванню проводиться цілодобово і за тікет-системю. Клієнти отримують хостинг європейського рівня з відповідною інформаційною підтримкою і допомогою. Вибір обладнання, потужність серверу, додаткові IPV4-підмережі, можливості IPMI-управління сервером вибираються клієнтом при укладенні договору. 

Високопрофесійні фахівці зможуть відразу вжити необхідних заходів для запобігання будь-яких типів DDoS-атакам. Для цього використовуються вже перевірені та нові розробки і налаштування Firewall проти нових хакерських ботнетів. При необхідності надається допомога адміністрування серверу. 

Виділені захищені сервери в Європі зможуть гарантувати не тільки безпеку сайту, але і конфіденційність. Розташовані вони в Голландії, країні з ідеальними умовами для хостингу. 

Величезний, напрацьований за 12 років досвід фахівців компанії MACHOSTER.EU забезпечить стабільну і безперебійну роботу сайту без будь-яких несподіванок.

Дата публікації
Перегляди
566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація