IdeaBank представив швидкі перекази з Польщі в Україну

Дата публікації
Перегляди
101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
IdeaBank представив швидкі перекази з Польщі в Україну

IdeaBank представив новий унікальний продукт спеціально для українських громадян, які перебувають у Польщі, — картковий пакет Card Blanche Transfer. Він створений для швидкого і комфортного переказу коштів із Польщі в Україну.

За приблизними підрахунками, в Польщі живуть і працюють не менше одного мільйона українських громадян. Не дивно, що для них це важливий зручний інструмент для того, щоб здійснити переказ грошей з Польщі на батьківщину. Спеціально для таких випадків IdeaBank розробив новий картковий продукт Card Blanche Transfer.

Card Blanche Transfer став першим спільним українсько-польським банківським проектом.

Переваги Card Blanche Transfer

  • Безкоштовне відкриття мультивалютного рахунку (гривні плюс злоті).
  • Безкоштовне поповнення рахунку незалежно від валюти.
  • Відсутність комісії при конвертації коштів і вигідні курси при конвертації злотих в гривні.
  • Відсутність плати і високу швидкість переказів з Польщі в Україну.

Прості засади

Банк Getin Noble Bank (Польща) також представив пакет, який отримав назву "Прості засади". Для відкриття рахунку по пакету достатньо всього 2 документа: паспорт (або карта побуту) та ідентифікаційний код.

Пакет, створений спеціально для українців в Польщі, дозволяє безкоштовно переказувати кошти на рахунки ПАТ "Ідея Банк" в Україні. Це можна зробити абсолютно безкоштовно. Зарахування коштів відбувається на наступний робочий день.

При відкритті рахунку банк надає неіменну дебетову карту миттєво. Зробити це можна в будь-якому відділенні Getin Noble Bank. Своїх українських клієнтів в Польщі банк консультує українською мовою.

Контакти:

0 800 50 20 30 Фізичні особи

Дата публікації
Перегляди
101
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація