"Імпел Гріффін" допоможе з установкою декорацій пісенного конкурсу "Євробачення 2017"

Дата публікації
Перегляди
308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Імпел Гріффін" допоможе з установкою декорацій пісенного конкурсу "Євробачення 2017"

Міжнародна мультисервісна компанія "Імпел Гріффін", що входить до складу групи Impel, лідера ринку обслуговування нерухомості в Європі, стала переможцем тендеру на надання послуг аутстаффінгу для пісенного конкурсу "Євробачення 2017".

Для "Імпел Гріффін" велика честь виступити партнером ВАТ "Національна громадська телерадіокомпанія України" і взяти участь в такій важливий події для України. "ІмпелГріффін" надасть послуги аутстаффінгу — пошук і підбір персоналу для обслуговування заходу. Професіонали, надані компанією, завантажать сценічне обладнання, нададуть допомогу технічним департаментам, зведуть основи трибун і сцени, встановлять декорації. Компанія підбере водіїв, керівників і операторів будівельних машин. Частина співробітників повинна володіти англійською мовою, що обумовлено договором. Йдеться про керівників груп, бригадирів, вантажників та водіїв. Також "Імпел Гріффін" виграла тендер на надання послуг із прибирання та вивезення твердих побутових відходів, великогабаритних побутових відходів та небезпечних відходів у рамках пісенного конкурсу. Протягом підготовки та проведення конкурсу представники "Імпел Гріффін" щодня будуть розподіляти сміття за типами, вивозити й утилізувати.

 

"Євробачення — одна з найважливіших міжнародних подій. Її особливостями є підвищена безпека, високі вимоги до кадрів та охорони праці. Хочу відзначити високу синергічність європейських комісарів, представників НТК та інших організаторів у підготовці проекту. Єдині понятійні вимоги до договірної роботи, термінів і якості полегшують роботу підрядників. З огляду на складність проведення тендерів і короткі терміни вважаю, що краще організовано і бути не могло. Злагоджена робота фінансової та операційної дирекції "Імпел Гріффін", хороша підготовка, постійні оперативки, цілодобовий контакт з організаторами — все це запорука успіху. Перш за все я хотів би подякувати персоналу "Імпел Гріффін": вантажникам, технікам і бригадирам. Це ті люди, які вже зараз цілодобово роблять все можливе і неможливе, щоб конкурс пройшов на високому європейському рівні. Це ті самі люди, які будуть причетні до чуда "Євробачення 2017". Ті найголовніші люди, яким я хочу сказати величезне спасибі", — Віталій Опанасюк, генеральний директор ТОВ "Імпел Гріффін Груп". 

Нагадаємо, що компанія в 2012 році вже виступала партнером такої масштабної події як EURO 2012, вигравши тендер з обслуговування восьми локацій в Україні та Польщі, а також з обслуговування столичної та харківської фан-зон.

"Імпел Гріффін" — один з найдосвідченіших міжнародних підрядників з обслуговування нерухомості в Україні. Як частина великої європейської мультисервісної групи, "Імпел Гріффін" надає широкий спектр послуг: клінінг, технічне обслуговування, ремонтні роботи, аутстаффінг, кейтеринг, озеленення та благоустрій. 

Контакти:

+380 (44) 459-32-62

info@griffin.ua

Паерелі Катерина

Дата публікації
Перегляди
308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація