Інтернет-магазин іграшок IgroGroup пропонує 10000 іграшок для дітей

Інтернет-магазин іграшок IgroGroup пропонує 10000 іграшок для дітей

Інтернет-магазин іграшок IgroGroup більше 10 років є дистриб'ютором дитячих іграшок на території України — постачальником радості для багатьох дітей.

Сьогодні його асортимент налічує понад 10000 іграшок. 

Важко уявити собі заняття, яке одночасно є і бізнесом, і доставляє радість. Нам пощастило, так як компанія IgroGroup вже 10 років є дистриб'ютором дитячих іграшок на всій території України — постачальником радості для багатьох дітей. За цей час ми добре вивчили ринок і потреби наших партнерів і кінцевих споживачів. Статус національного постачальника зобов'язує і вимагає високу якось продукції, високий рівень сервісу і соціальної відповідальності. У своїй діяльності ми керуємося здоровим глуздом постачальника і турботою про дітей.

Асортимент

Наш інтернет-магазин іграшок пропонує понад 10 тисяч товарів для дітей. Ми співпрацюємо з великими компаніями України, Білорусі, Польщі та інших країн.

Якість

Вся продукція, що реалізується компанією IgroGroup, проходить процедуру сертифікації. Виробничий підрозділ компанії випускає високоякісні розвиваючі іграшки з безпечних матеріалів.

Цінова політика

Індивідуальний підхід до кожного партнера дозволяє вибрати оптимальну модель співпраці та систему знижок, відповідну вашим потребам і можливостям. На сайті компанії http://IgroGroup.com.ua/ ви можете в будь-який час оформити замовлення. Якщо у вас виникнуть питання по товарах, доставці або оплаті, менеджери компанії IgroGroup будуть раді відповісти на всі ваші запитання і допоможуть оформити замовлення.

Гіпермаркет іграшок IgroGroup знаходиться за адресою: 61038, г. Харьков, ул. Академіка Павлова, 82.

Наступна публікація