"Київгума" - виробник якісних захисних костюмів для лікарів зацікавив Європу Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
70
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Київгума" - виробник якісних захисних костюмів для лікарів зацікавив Європу

Розробку захисного одягу підприємство розпочало у жовтні 2019 року.

29 вересня 2020 року головний офіс "Райффайзен банку Аваль", який знаходиться у Відні, розмістив на своєму офіційному сайті статтю "Криза Corona: Адаптація бізнесу до нових викликів – прикладом є український виробник "Київгума". 

Розробку захисного одягу даної категорії підприємство розпочало у жовтні 2019 року – на замовлення компаній в енергетичній галузі. Одяг призначався для тих працівників, чиї умови праці вимагали водонепроникних засобів індивідуального захисту. З початком пандемії COVID-19 підприємство розпочало масове виробництво захисних костюмів та захисних халатів.

Захисний костюм

Костюми "Київгума" мають найвищий рівень біологічного захисту та повністю відповідають сучасним вимогам міжнародної медичної практики. Система управління якістю, впроваджена на підприємстві, відповідає вимогам українського стандарту ДСТУ EN ISO 13485:2016, що підтверджено сертифікатом, виданим європейським уповноваженим органом TÜV AUSTRIA.

Захисний костюм

Нашими клієнтами є благодійні фонди, медичні установи та військові лікарні, обласна та міська влада. На даний момент ми вже продали понад 40 000 захисних костюмів різних модифікацій

генеральний директор ТОВ "Київгума" Андрій Острогруд

Нагадаємо, ще у 80-х роках минулого століття підприємство "Червоний гумовик" (теперішнє ТОВ "Київгума") виготовляло протичумні костюми. 

Також  "Київгума" відоме тим, що є надійним постачальником військових аптечок для Міністерства оборони України.

ТОВ "Київгума" – єдиний приклад українського виробника з 90-річним досвідом, якого визнано в понад 30-ти країнах світу.

Дата публікації
Перегляди
70
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація