Конференція з ефективного використання стисненого повітря на підприємствах

Конференція з ефективного використання стисненого повітря на підприємствах

20 листопада в Києві пройшла міжнародна конференція-семінар з стисненого повітря на тему: "Сучасні рішення підвищення енергоефективності на промислових підприємствах". Організатори конференції: "Прома Плюс" (Україна) "Mattei" (Італія)

20 листопада в Києві відбулася конференція в галузі використання компресорного устаткування. Організували захід компанія Прома Плюс (Україна) і компанія Mattei (Італія) з метою підвищення ефективного використання стисненого повітря і зниження енерговитрат на підприємствах України.

Тема конференції: "Сучасні рішення підвищення енергоефективності на промислових підприємствах".

Відкривав захід Євген Бокин — директор компанії Прома Плюс, яка з 2008 року постачає і обслуговує промислове компресорне обладнання в Україні і є офіційним постачальником компресорів Mattei. Він розповів про основні проблеми і помилки технологічного оснащення та експлуатації компресорних установок і обладнання на українських підприємствах. І ще раз підкреслив, що головна мета цього заходу, — показати і розповісти нашим вітчизняним компаніям і власникам бізнесу про сучасні технології і тенденції європейського ринку виробництва і застосування стисненого повітря, а також, як в сучасних реаліях оптимізувати роботу компресорної ланцюга.

З доповідями виступили:

Matteo Giorgetti — комерційний директор Mattei (Італія): "Особливості та переваги роторно-пластинчастої технології. Відмінні характеристики від гвинтових аналогів".

Fabio Forneti — технічний директор Mattei (Італія): "Енергоефективність та реальна вартість життєвого циклу роторного повітряного компресора в довгостроковій перспективі "; "Рекуперація тепла".

Вадим Литвин — керівник навчального центру енергоаудиту та енергоменеджменту Асоціації енергоаудиторів України: "Підвищення енергоефективності на підприємстві. Енергоаудит та оптимізація режимів роботи обладнання".

Володимир Рєзников — технічний директор "Прома Плюс" (Україна): "Практичне використання енергорегістратора в компресорному ланцюгу з метою скорочення енерговитрат і експлуатаційних витрат".

Переваги роторно-пластинчастої технології Mattei:

- прямий привід: двигун і ротор з'єднані безпосередньо;

- блок стиснення має один ротор, що рухається;

- низька швидкість обертання (до 1500 об. / Хв.);

- відсутність кулькових і опорних підшипників;

- відсутність можливості "заклинювання" компресора;

- відсутність можливості втрати повітря в камерах стиснення;

- термін служби (при правильному техобслуговуванні компресор працює 100000 мотогодин без капремонту).

За підсумками заходу, всі учасники отримали цінні знання та нові ділові знайомства. Сподіваємося, що такі навчальні заходи допоможуть нашим українським підприємцям максимально ефективно підбирати і використовувати обладнання з виробництва стисненого повітря, роблячи акцент на реальний життєвий цикл компресора.

Наступна публікація