Кредит на карту - тенденції на ринку мікрокредитування України

Дата публікації
Перегляди
212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кредит на карту - тенденції на ринку мікрокредитування України

Фото: ТСН.ua

Для отримання кредиту на невелику суму - онлайн кредит на карту буде найбільш простим та швидким способом.

В житті бувають різні ситуації, коли терміново потрібні гроші. Якщо сума велика, можна звернутися в банк і оформити кредит. Але в сучасних умовах банківські організації неохоче видають грошові позики і ретельно перевіряють і аналізують кожного заявника. Якщо ж сума незначна, на допомогу приходять мікрофінансові організації. Оформлення грошової позики в них відбувається протягом декількох хвилин, при цьому клієнтові не потрібно надавати довідку про доходи.

Особливості онлайн кредитування в Україні

Перші МФО з'явилися в Україні ще в 90-х роках минулого століття. Люди охоче користувалися їх послугами, перехоплюючи гроші до зарплати на будь-які потреби. На початку 2000-х держава почала регулювати діяльність таких фірм і навіть затвердила спеціальний закон, який містив ряд обов'язкових вимог:

 • позики можуть отримувати тільки повнолітні громадяни;
 • відносини між кредитором і позичальником передбачають договірний характер;
 • мікрокредтині організації зобов'язані регулярно звітувати про рух грошових коштів;
 • сума онлайн кредиту на карту не повинна перевищувати 1 млн. гривень.

Законодавчий акт ще більше підвищив довіру до мікрофінансових організацій. Онлайн кредити почали брати як фізичні, так і юридичні особи. Завдяки позиковими коштами багато українців змогли вирішити фінансові проблеми, а підприємці - відкрити і розвинути власний бізнес. За рахунок простої і швидкої процедури оформлення мікропозики досі користуються великим попитом серед населення.

Більшість компаній, що видають кредити, спеціалізуються на невеликих позиках, сума яких варіюється від декількох сотень до декількох тисяч гривень.

Серед переваг послуг МФО слід відмітити:

 • можливість отримати невелику суму грошей;
 • швидке прийняття рішення по кредиту;
 • мінімум вимог до клієнтів;
 • лояльне ставлення до позичальників із зіпсованою кредитною історією;
 • моментальна видача коштів після схвалення;
 • різні способи виплати кредиту;
 • можливість поліпшити кредитну історію і продовжити термін угоди при відсутності коштів для погашення позики.

Підводні камені онлайн кредитів

Крім незаперечних переваг, слід врахувати ряд особливостей співпраці з мікрофінансовими організаціями. Термін кредитування тут відносно невеликий, від 1 дня до місяця. Скористатися грошима на довгостроковій основі не вийде. З іншого боку, МФО позиціонують свій продукт як "гроші до зарплати", тобто, мова йде про невеликі терміни кредитування. Погашення здійснюється одним із способів, передбачених в регламенті. У деяких компаніях дозволена не тільки пролонгація, а й можливість перевести кредит. Ви берете одну позику, що б покрити борги по вже існуючій.

Постійним надійним клієнтам пропонують більш вигідні умови і всілякі бонуси. Це можуть бути нижчі відсотки, збільшена сума кредиту, зарахування коштів без дзвінків і перевірок.

Розглянемо докладніше способи погашення позик, їх існує декілька:

 • Переказ на банківський рахунок. В цьому випадку потрібно перерахувати гроші в касі банку на рахунок кредитора. Головна перевага даного способу - відсутність комісій і мінімальна ймовірність допустити помилку.
 • Переказ з картки. Що б погасити заборгованість досить перерахувати необхідну суму назад на рахунок МФО з тієї карти, на яку надійшов кредит.
 • Готівковий розрахунок. Практично в кожній компанії передбачений варіант погашення кредиту у відділенні готівкою. Єдиний недолік процедури - потрібно шукати найближчий офіс у місті.

Інформація підготовлена за матеріалами сайту micro-credit.com.ua.

Дата публікації
Перегляди
212
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація