Культурна подія року - Віденський бал у Львові

Дата публікації
Перегляди
64
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Культурна подія року - Віденський бал у Львові

Масштабна культурна подія сталася 12 жовтня у Львові - справжній Віденський бал.

Наша країна була удостоєна приймати у себе даний розкішний захід. До організації підключилося велика кількість спонсорів, одним з яких виступила Тетяна Нікітіна (студія концептуального подарунка Nikitina MAGIC SHOCK).

Львівський бал поєднав в собі класичні традиції європейської та української культури. Таке оригінальне поєднання зробило цей захід незабутнім. Іноземних гостей балу познайомили з особливостями української історії та культури, щоб привернути до неї увагу громадськості. Ця подія привернула новий сплеск любові до всього українського.

Віденський бал представив цікаву танцювальну, музичну і художню програму. Нагадаємо, що цей захід має благодійну мету і всі зібрані з нього гроші будуть спрямовані на закупівлю сучасного обладнання для дитячої лікарні. Щоб внести свій вклад в цю високу мету на продаж свої роботи виставили безліч українських художників.

Особливу увагу привернула виставка оригінальних 3D-картин студії концептуального подарунка Nikitina MAGIC SHOCK під керівництвом Тетяни Нікітіної. Роботи увібрали в себе застосування різних технік і мінімалістичний стиль. Вони тонко відображають в собі життєві ситуації з акцентом на любов.

Жоден бал не проходить без класичних танців. У кращих традиціях спочатку були представлені полонез та вальс. Восторг викликали і постановки під керівництвом популярних українських хореографів. І все це в розкішному вбранні. За музичний супровід відповідав київський симфонічний оркестр.

Особливу увагу було приділено спецефектам і декораціям. Для Віденського балу було підготовлено вогняне шоу. Гостей чекало безліч сюрпризів, цікавих зустрічей і приємного спілкування. Насолодившись музичними, танцювальними і художніми постановками можна було відпочити в затишній парковій зоні з озерами, яка знаходиться в місці проведення балу.

Можна сміливо сказати, що головна культурна подія року у Львові пройшла на вищому рівні, за що низький уклін організаторам, спонсорам та всім учасникам. Даний захід крім благодійної мети несе в собі привернення уваги до українських традицій та історії. Восторг іноземних гостей після такого балу вселяє надію в те, що такі культурні заходи європейського масштабу будуть проводитися частіше.

Дата публікації
Перегляди
64
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація